Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bahar Lüferleri

B

BS Okuru

Misafir
Savaş tebrikler ...
Yeni sahteler.Kıskanmadım degil.
Levrege niyet lüfere kısmet olmuş sanırım.Av güncel mi?
Sahteleri nereden edindin.Ben bu sahtelerin hastasıyım.Seaspin distrübütörü ile görüşmüştüm faceden.Türkiyede temsilcimiz yok online buradan edinebilirsin demişti.(şimdi mesajı düzeltiyorum ince çizgi getirmiş:)
Hatta bir gün bu aralar beraber balıga cıkabiliriz.Süper ötesi bir avlak var....Levrekler çagırıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bluedeep83

Üye
Adı
Hasan Öztemel
tebrikler güzel av olmuş şansınız daim olsun yaşar abi sahtelerde gerçekten çok güzel görünüyor

ishak

Üye
Adı
ishak
tebrikler savaş güzel balıklar tebrik ederim

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Güzel balıklar.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun

Savaş Dursun

Yeni Üye
Adı
Savaş Dursun
Savaş tebrikler ...
Yeni sahteler.Kıskanmadım degil.
Levrege niyet lüfere kısmet olmuş sanırım.Av güncel mi?
Sahteleri nereden edindin.Ben bu sahtelerin hastasıyım.Seaspin distrübütörü ile görüşmüştüm faceden.Türkiyede temsilcimiz yok online buradan edinebilirsin demişti.(şimdi mesajı düzeltiyorum ince çizgi getirmiş:)
Hatta bir gün bu aralar beraber balıga cıkabiliriz.Süper ötesi bir avlak var....Levrekler çagırıyor.
Valla kıskanmakta haklısınız :) Ben de hastayım bu sahtelere. Levreğe denemedim aslında. Benim levrek meram Samsun'da. Şu an Kocaeli'de avlanıyorum. Bu sahtelerin levrekte de çok iyi iş yapacağına eminim. Ben sahteleri bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten temin ettim. olta, balık avı, balıkçılık, olta takımları, balık avı malzemeleri, şişme bot, tekne yat malzemeleri, sitesinden temin edebilirsiniz. İnşallah bir gün gün beraber av yapabiliriz...

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Savaş,avların kadar resimlerde güzel..
afiyet olsun..

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Fotoğrafların ders niteliğinde. Körfezden yakalanan bu balıklar kimbilir kaç oltacıya umut olmuştur. Umarım körfez tarihteki bereketine yeniden kavuşur. Tebrikler Savaş.Hep rastgelsin.