Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bandırma Eşkine yoklaması..

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Erdal bey,tebrikler.
Ben de Eşkina için gün sayıyorum.Balığın boğaza çıkması biraz geç oluyor.
Rast gelsin.
Teşekkürler Emre bey,Dediğiniz gibi boğazda biraz geç başlar ama iriler daha sık rastlanır.Güzel avlar yapacağını bildiğim için şimdiden bol şanslar dilerim.:)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Kardeşim Yakın zamanda Bandırmaya Babaannemi ziyarete gideceğim Avlak Olarak bir adres verebilirmisiniz.Bandırmada hiç gece avına çıkmadık.Nasib olursa bu ilk olacak.
Selamlar Zafer.İşin aslı Bandırmadaki mendireklerin çoğu eşkine yapar.Mevsim itibarıyla önemli olan nokta kum ile kayaların birleşim yerine yada yosunun başlangıç derinliğine yemi indirebilmek.Bu balıkları Karşıyakadan aldım.Uzum mendireğin Bandırma yakasında ortalarda 20 metre açığa dikey düşüşle 8,-12 metreler bu av için uygun derinlik.Unutmadan bu derinlik her mendirek için değişiyor ancak genellikle yosun olayı 8-9 m.lerde.Sular ısındıkça daha sığa gelir ve haziran sonu derinlere döner.
Umarın izinde güzel avlar yapar,bizimle paylaşırsın.Bunların dışında sormak istediğin bir husus olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..