Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bellona'larda süper indirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Bizim hanım bellona'nın vitrininde %60 indirim diye okumuş ve içeri girmiş.
Genelde vitrin (teşhir) ürünlerinde olmak üzere eski sezon mallarını süper fiyatlara çekmişler.
Çocuğa çalışma masası almış 100 TLye.Hemde teşhir değil,depodan kutusunda.Normalde 300-400 TLdir piyasada.
Çocuk odaları (yatak,gardrop, çalışma masası,komidin)400-500 TL civarında imiş.Normali 1000-1500 TLdir.
Bugün gidip birkaç şey alayım dedim ama çoğu satılmış bile.depodaki stoğu eritiyorlar , yeni serilere yer açmak için.
Tavsiye ederim bakın ama aysonuna kadar geçerli imiş ,ama zaten çoğu satılmış.

Turkishmoon

Yeni Üye
Adı
Volkan ÖZDAĞ
Arkadaşlar mobilyaları bilemem ama halı konusunda sakın ama sakın derim. Geçen sene oturma odasına aldığım halıları geçen ay çöpe attım Halıların altları toz gibi dökülmeye başladı sonra iğrenç bir hal aldı. Mağazaya gittim servis telefonu verdiler adamları aradım gelip bakmamız gerekir dediler. Bir sene oyalandım ne gelen ne giden. Ben kargo yapayım dedim kabul etmediler. Sinirimi bozmaktansa kahrolsun dedim ve attım.

Bu arada unuttum sevgili Birol ,
Bebek seninse hayırlı uğurlu olsun Allah Analı Babalı büyütsün. T-Shirt 10 numara olmuş :)

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Volkan ,
Keşke hakem heyetine bir dilekçe verseydin.15 gün içinde karar çıkardı ve
Değişim yada para iadesi kararını tebl,ğ ederlerdi.Sende para iadesini talep ederdin

Turkishmoon

Yeni Üye
Adı
Volkan ÖZDAĞ
Hakem heyeti ile ilgili bir bilgim yok. Gelecek için araştıracağım. Teşekkürler.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Kaymakamlıklardadırlar.Ücretsiz başvuru yaparsın.Bir dilekçe ve faturanın,garanti belgenin vs . kopyası ile .
15 günde bir toplanır heyet ve karar alır.KArar bağlayıcıdır. Kararı yerine getirmezse firma, Ticaret mahkemesine başvurursun ve büyük ölçüde kazanırsın.Üstelik senin avukatlık masraflarını felanda ödemek zorunda kalır firma.

tabii değeri yanlış hatırlamıyorsam 700-800 TL civarına kadarki anlaşmazlıklara haken heyeti bakıyor, daha büyük meblalı ürünlerinki için direk ticaret mahkemesine dava açman lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...