Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

benden de ufak tefek bir kaç kare

jackdaniels

Yeni Üye
selam bende siteye az önce üye oldum bilgi vermek kısmında pek bişe bildim yok bilgilerinizden faydanlamaya geldik hep küçük avlar yakaladım bi kere bi levrek nasip oldu oda herhalde 20 kere gittim bi kere tuttum mavruş arıyorsan gökhan giden arkadaşlarım var sürmene şuanda popiler o konuda bi kaç tanıdım kişi sürmeneye gidiyor mavruşa

Adı
Mehmet Gökhan AĞAÇKIRAN
selam bende siteye az önce üye oldum bilgi vermek kısmında pek bişe bildim yok bilgilerinizden faydanlamaya geldik hep küçük avlar yakaladım bi kere bi levrek nasip oldu oda herhalde 20 kere gittim bi kere tuttum mavruş arıyorsan gökhan giden arkadaşlarım var sürmene şuanda popiler o konuda bi kaç tanıdım kişi sürmeneye gidiyor mavruşa
ilginize teşekkür ederim bende molozda avlanıyorum tabi onun kancası ayrı yemi tam. onu da dün gece öğrendim :) vaktim olursa Trabzon sahil semtlerini dolaşacağım :)

Adı
Mehmet Gökhan AĞAÇKIRAN
Tebrikler ortaya karışık güzel av olmuş. Barbunlar güzel görünüyor. Ben olsam ona devam ederdim. Var mı barbun gibisi.:D Ama mavişlerde güzelmiş. Ellerine sağlık. Eşkinaya da ulaşırsın işallah. Belki merada belki de takımda değişiklik gerekebilir. Araştıra araştıra dğrusunu bulursun. Yeterki yılma. Rast gele.
abi barbunun büyüğü akşam saatlerinde vuruyor bende çok şaşırdım. normalde barbundan yana nasibim boldur. izmaritten büyük barbunlar geliyor akşam bir daha nasip olursa cuma ya da cumartesi gideceğim. gittiğimde de akşama kalacağım nasip artık :)

Adı
Mehmet Gökhan AĞAÇKIRAN
Tebrik ederim güzel bir av olmuş ve rahatsızlığınız için de çok geçmiş olsun.
Nasıl bir olta düzeneği kullandığınızı da yazarsanız çok sevinirim.

bu takımları kullanıyorum. genelde çaparinin iplerini kesip yemli yapıyoruz ve yem olarak burada boru kurdu kullanıyoruz rasgele :)

sehzade61

Yeni Üye
Maaşallah kardeş hayırlı avlar bende trabzonda yaşıyorum balık avına yeni başladım. O ojeye benzer şeyi ne amaçla kullanıyorsun öğrenebilirmiyim?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
mavriş bu mevsimde devam ediyor mu ya hayret :)
güzel avın için tebrik ederim sana bir tavsiye vereyim nacizane :) barbun istiyorsanız yeme para vermenize gerek yok evinizin etrafında bir betonun üzerine bi tomruk bırakın halkalı solucan türeyecek ve gerçekten çok verimli izmarit için ise beyaz yemlere yönelin bulabilirseniz karides veya sülünez yada midye içi inanın verimi arttırır :) eğer ki mavriş var ise bu mevsimde canlı karides yada yengeç e vede büyük iğnelere ihtiyacınız olacak :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
mavriş bu mevsimde devam ediyor mu ya hayret :)
güzel avın için tebrik ederim sana bir tavsiye vereyim nacizane :) barbun istiyorsanız yeme para vermenize gerek yok evinizin etrafında bir betonun üzerine bi tomruk bırakın halkalı solucan türeyecek ve gerçekten çok verimli izmarit için ise beyaz yemlere yönelin bulabilirseniz karides veya sülünez yada midye içi inanın verimi arttırır :) eğer ki mavriş var ise bu mevsimde canlı karides yada yengeç e vede büyük iğnelere ihtiyacınız olacak :)
Raporun tarihine baktın mı hiç Hızır? :D

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
güzel kareler için teşekkürler devamına rastgelsin diyor ve ekliyorum birinci resim tam levrek suyu demedi demeyin :harika: