Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Benimde artık bir lrf takımım var..

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Be
Gun kararmaya yakin istavrite ne atsan geliyor ben genellikle beyaz fake baits silikon ve pembe mebaru ajiworm kullandim gece kokulu silikon veya glow ozellikli sahtelerle avlandim berkley gulp como eskinada isome marukyu l pembe rengi mirmirda etkili oldu
yakın zamanda mı çıktın balığa?

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
arkadaslar jıghead onerılerınız nelerdır:
1-ıstavrıt ıcın
2-mımır- eskına ıcın
3-genel kullanım ne gelırse için :)
marka model ıgne numrası nelerdır...yada sızlerın kullandıkları nelerdır ??

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Üstad ben 2-4 gr kullanıyorum. Senin gibi Yen'i başladım. Genelde 2gr tavsiye edildiğini biliyorum. İğne olarak da istavrit için 6 numara diğerleri için 4 numara tavsiye edildiğini biliyorum.

Bysalwador

Aktif Üye
Adı
bysalwador
Kan Grubu
B Rh Negatif
Istavrit icin cultiva 1.0-1.7gr arasi alabilirsin ne kadar hafifse okadar yavas batar sansin daha yuksek olur ben mirmir ve eskina icin 3-4gr kullaniyorum fakat bunlar tabiki hava kosullarina ,ruzgara gore degisir

Bysalwador

Aktif Üye
Adı
bysalwador
Kan Grubu
B Rh Negatif
Paketlerini atmisim o yuzden markalari aklimda degil ama galiba 3-4grliklarin beka ydi markasi el yapimi fiyatida uygun

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Emre kardesım bıraz alısverıs yapmıstı bana saolsun..bende dayanamıyıp ufak tefek seyler aldım tabıkı forumdakı arkadslarada ayrıca tesekkur ederım cok yardımcı oldunuz.
14885289799711610025971.jpg

Evde bır kaç jıg head ve sılıkon daha var beyaz -sımlı -pembe karısık renklerde bırde berkley gulp camo 5cm almıstım oda mevcuttur..
Bugunde ınsallah ısome marukyu pembe xl ile bır jıghead daha gelıcek ..sımdılık bunlar sanırm başlangıc ıcın yeterlıdır dıyorum..alexpresten bır jıghead kutusu sıparıs gectım bırde kucuk bır organızer kutu.klıps hercesıt herboy mevcut oldugu ıcın almadım ..
Sımdılık bu kadar kalın sağlıcakla..
şu anlık mono kullanmak ıstıyorum orgu mısına almadım emın olamadım orguden hafıf sılıkonlar atacagımdan oturu kus gozu gıbı seyler yasarım dıye cekındım mono 0,16 aldım ..ınsallah cok esnemez bu mısına.baktık mono olmuyor bır orgu alıcaz artık..

erphan

Aktif Üye
Adı
Erhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bugün ben de mebaru aji worm pembe, birkaç jighead ve hırsız iğne için stoper alacağım. daha siftah yapmadım takımla ama oyuncaklara para bayılıyorum şimdiden:) haydi hayırlısı bakalım...

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
hırsız ıgne ıcın bır arge yapalım yanı sızler hırsız ıgneyı nasıl kullanmayı dusunuyorsunuz??
benım aklımdan sılıkonun ıcınden mısına yada orgu ıpı gecırıp kuyruk kısmından bıryerden cıkarıp ıgneyı oraya takmak var ama nasıl olucak nasıl gecırcem onu bılemedım yorgan ıgnesı var aklıda yada enjektor ucun gıbı bırsey dusunuyorum ..hem hırsız hem gızlı ıgne olur..
bugun yarın yaparım paylasırım sızlerın aklından gecen fıkırlerı bılmek ısterım..