Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

boğazda levrek akını mı ?

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
İmkanınız varsa haydarpaşa mendirek asansör sistemi ile canlı bir şeyler indirebiilirseniz aşağı kefal istavrit gibi yemler tadına bakan çıkacaktır tekneler gayet tatminkar avlar yapıyor.
İkinci mendireğin boğaza yakın taraf tam ucu. Her gün değil, bazen.

rapalacikral

Daimi Üye
Adı
ali
kız kulesinin ordan da alıyorlar düzenli olarak tekneler.
bir abi söledi.
gözümle görmedim.

Raggamufin

Yeni Üye
rapalacikral göksu deresinin orda olta atıcak yer varmı .Otobüsle geçiyorumda göremedim ben.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yav arkadaş bende bizim Levrekler nerede diye merak ediyordum.:D
neyiseki boğaz havası almaya gitmişler.keratalar.:D

rapalacikral

Daimi Üye
Adı
ali
rapalacikral göksu deresinin orda olta atıcak yer varmı .Otobüsle geçiyorumda göremedim ben.
spine yer var.evet.
bende çok sık gitmem.
duyumu yazdım.
şu an levrek var mı ?onu da bilemiyorum ama zaman zaman yapıyormuş.

üstte Furkanın dediğini de çok kişi sölüyor.
haydarpaşa menderek ve kız kulesi yatak ( tekneyle ) güzel levrek yapıyormuş.

murat karahan

Daimi Üye
Adı
Murat Karahan
Kanal suyunda levrek gezer. Bu ay ve önümüzdeki ay balık kanal suyundan yukarıya Karadeniz'e çıkacaktır. Denk gelir ve kanalı bulursanız Haliç'te Galata Köprüsü'nden de levrek alabilirsiniz. Kıyıdan büyük şans işi.

Berkayy

Daimi Üye
Adı
berkay
evet kız kulesinde yazın zıpkınla vuryorlar mırmır kırlangıç pisi hepsi var hemde levrekleri açıkta değil kıyıdan vuryorlar

caberia

Daimi Üye
Adı
Mustafa ÖZCAN
Kucuksudaki derede avlanabilmeniz icin su an sandal yada tekne olmasi sart plaj tarafindan giris 2 seneden buyana kapali sag tarafta ise kucuksu kasri var milli saraylara bagli oldugu icin burdanda giris yapamadigimiz icin tek sansimiz sandal yada tekneden avlanmak hisarda goksu deresinde sandal kiralayip kurek cekerek 10 dakikada dere agzina varabilirsiniz goksu deresinde avlanacaksanizda kalenin hemen altindaki göksu kafenin sonundaki parmakliklardan avlanabilirsiniz yada eski ptt nin oradaki acikliktan (erdal inonunun yalisi) avlabilirsiniz rastgele herkese

Mektupla

Daimi Üye
Alıntılardaki bilgiler, bu sene de geçerli mi acaba...
beykoz / göksu deresinin denize döküldüğü nokta bu ara iyi levrek yapıyor.
alanlar var.
levrek peşine karadenize, çanakkaleye gidenlere duyurulur :)
bunu da herkes sölemez;)
boşver Göksu'yu sen kurbağalı dereye gel.
Baltalimanı deresinide es geçmemek gerekli.
İmkanınız varsa haydarpaşa mendirek asansör sistemi ile canlı bir şeyler indirebiilirseniz aşağı kefal istavrit gibi yemler tadına bakan çıkacaktır tekneler gayet tatminkar avlar yapıyor.
İkinci mendireğin boğaza yakın taraf tam ucu. Her gün değil, bazen.
kız kulesinin ordan da alıyorlar düzenli olarak tekneler.
bir abi söledi.
gözümle görmedim.
Kanal suyunda levrek gezer. Bu ay ve önümüzdeki ay balık kanal suyundan yukarıya Karadeniz'e çıkacaktır. Denk gelir ve kanalı bulursanız Haliç'te Galata Köprüsü'nden de levrek alabilirsiniz. Kıyıdan büyük şans işi.
evet kız kulesinde yazın zıpkınla vuryorlar mırmır kırlangıç pisi hepsi var hemde levrekleri açıkta değil kıyıdan vuryorlar
Kucuksudaki derede avlanabilmeniz icin su an sandal yada tekne olmasi sart plaj tarafindan giris 2 seneden buyana kapali sag tarafta ise kucuksu kasri var milli saraylara bagli oldugu icin burdanda giris yapamadigimiz icin tek sansimiz sandal yada tekneden avlanmak hisarda goksu deresinde sandal kiralayip kurek cekerek 10 dakikada dere agzina varabilirsiniz goksu deresinde avlanacaksanizda kalenin hemen altindaki göksu kafenin sonundaki parmakliklardan avlanabilirsiniz yada eski ptt nin oradaki acikliktan (erdal inonunun yalisi) avlabilirsiniz rastgele herkese