Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu Makine At Çek İçin Nasıl ?

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kuzenimi bir keresinde boğaza götürdüm ona 100 liraya bir kamış 75 lirayada makine almıştık. Taktı 175 gramı 1 2 3. atışda çatırt diye bir ses ve kamış 2 parça :D oturdu banka akşama kadar beni izledi sonra yemedi içmedi kendime gidip 3 parçalı kamış aldı. :)

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Kuzenimi bir keresinde boğaza götürdüm ona 100 liraya bir kamış 75 lirayada makine almıştık. Taktı 175 gramı 1 2 3. atışda çatırt diye bir ses ve kamış 2 parça :D oturdu banka akşama kadar beni izledi sonra yemedi içmedi kendime gidip 3 parçalı kamış aldı. :)
Furkan Allah Razı Olsun Çok Açıklayıcı Olmuş :) Nerdeyse Seni Bilmesem Balığı Bıraktırıcaksın :) Bu Arada Görüşmeyeli Nasılsın Askere Gitmeden Muhabbetimiz Oldu Ama Belki uzun Zaman Gecti Hatırlamazsın :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Valla Furkancım, sen benden çok daha deneyimlisin orta sınıf bir takım ne kadara mal olur sence? Çünkü senin de dediğin gibi, 160 lira verilse takım pert olsa, sonra para kıyılıp bir takım alınsa mesela 400 e, totalde 400liralık takıma 560 lira verilmiş olacak.. O yuzden baştan enazından bir iki sene götürecek takım alıp başlamak bence çok daha mantıklı..

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Valla Furkancım, sen benden çok daha deneyimlisin orta sınıf bir takım ne kadara mal olur sence? Çünkü senin de dediğin gibi, 160 lira verilse takım pert olsa, sonra para kıyılıp bir takım alınsa mesela 400 e, totalde 400liralık takıma 560 lira verilmiş olacak.. O yuzden baştan enazından bir iki sene götürecek takım alıp başlamak bence çok daha mantıklı..
Arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla , 1 tane salina 4.20 3 parça kamış alsan 140 lira civarı, 2-3 sene işini görür sanırım. Ayrıca şuana kadar kırıldığını ben görmedim.

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla , 1 tane salina 4.20 3 parça kamış alsan 140 lira civarı, 2-3 sene işini görür sanırım. Ayrıca şuana kadar kırıldığını ben görmedim.
Buna Uygun Makine Ne Vardır Peki ? totalde 200 tl ye tamamlıycagımız ?

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet gayet saglam oldugunu söyluyor herkes Birol abi, makineyi de aynı yerden inceleyip alınca 200 liraya uygun bi takım olur sanırım..

Sana Cengiz Balıkcılık yolu göründü kardeşim :) Rastgele şimdiden :harika:

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Makina olayı neysede boğazda kamış önemli sorunsuz adam gibi güçlü kamışlarda fiyatlı 500 den yukarı bir meblağ gerekiyor.
Furkancım aynen benim fikrimde o yönde, bence ilk mesajda belirttiğin gibi Cengiz babaya uğramak lazım :)

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Furkancım aynen benim fikrimde o yönde, bence ilk mesajda belirttiğin gibi Cengiz babaya uğramak lazım :)
Birde İnce Çizgiye Giderek Hamdi Abiyle Görüşeceğim Olmadı Ordan Cengiz Babaya Geçerim :)