Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

BURA NERESİ ARKADAŞLAR BİLEN VARMI

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Miami sahilleri değil mi:)
Şaka bi yana umarım bilen çıkar.

serceyy06

Yeni Üye
şakası felan yok abi balık ları görcen kaynıyo burda adamlar 3 4 kg balık tutuyo adama yalvardım söylemedi bende araştırıyorum umarım bilen cıkar

fishing06

Aktif Üye
Adı
Uğur Omay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Video'dan ekran görüntüsü alınmış.
Video'nun linki filan yok mubelki dosya ismi olarak belirtilmiştir.

Ella

Üye
Peki burası neresi bilin bakalım ?

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

İnanın, burada balıklar denizin üstünde uçuşuyor. Geçen gün 2 arkadaş 1,5 saatte 4 Kg kadar Mercan ve İzmarit tuttuk. Martıların size eşlik etmesi de cabası. Bu kadar güzel bir balıkçılık olamaz. Kendinizi başka bir dünya da hissediyorsunuz, deklanşöre basmadan edemiyorsunuz.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can

İnanın, burada balıklar denizin üstünde uçuşuyor. Geçen gün 2 arkadaş 1,5 saatte 4 Kg kadar Mercan ve İzmarit tuttuk. Martıların size eşlik etmesi de cabası. Bu kadar güzel bir balıkçılık olamaz. Kendinizi başka bir dünya da hissediyorsunuz, deklanşöre basmadan edemiyorsunuz.
Lütfen söylemeyin o halde resimdeki yerin neresi olduğunu ve bilenlerde söylemesin. Madem böyle yerler hala var yurdumda, bırakalım da öyle kalabilsinler, en azından kalabildikleri kadar...

Bir de küçük bir rica; sağ üst köşede ''Yararlı linkler'' bölümünden imza ayarlarınızı yapabilir; imzanızda isim, mevki, doğum yılı, kan grubu gibi bilgilerinizi belirtebilirseniz seviniriz. Keyifli paylaşımlar dilerim...

Babali07

Aktif Üye

Kaş-fethiye arası biyerlere benziyor tanidik geldi ama cikaramadim

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
şakası felan yok abi balık ları görcen kaynıyo burda adamlar 3 4 kg balık tutuyo adama yalvardım söylemedi bende araştırıyorum umarım bilen cıkar
Adam yarın birgün gittiğinde balık tutmamak ve talan edilmiş bir göl bulmak isterse söyler, deniz olsa tamam ancak göllerde ağ atılıp bir gecede kurutuluyor. Yurdum insanı mahalleyi bile düşünür balık tutarken.;)

Şimdi desem Kırklarelinin vize ilçesinin şu köyünde,inanın hafta sonu Bağcılar meydandan otobüs kaldırırlar balık tutmak için.