Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burcu'nun Oltası ve Balık Sevdam Birlikteliği...!!

Hamido+16

Yeni Üye
Adı
Hamit BAŞARIR
Gerçekten güzel bir proğram. Balık sevdam. com'uda Burcunun oltası proğramında görmüştüm ilk kez.Başarıların devamı dileğiyle.Hoşçakalın.

emre9

Yeni Üye
Adı
emre özcan
Benim burcu hanıma bir sorum olacaktı:Burcu'nun oltası programında güneye doğru ilerleyerek her uğradığınız ilçede bir bölüm mü çekiyorsunuz yoksa bölüm çekeceğeniz yerleri rastgele mi seçiyorsunuz?

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Benim burcu hanıma bir sorum olacaktı:Burcu'nun oltası programında güneye doğru ilerleyerek her uğradığınız ilçede bir bölüm mü çekiyorsunuz yoksa bölüm çekeceğeniz yerleri rastgele mi seçiyorsunuz?
Bölüm çekilecek yerleri Balık Sevdam adına ben belirliyorum. Fafak şu an ara vermiş durumdayız.

BURCU

Burcu'nun Oltası
Adı
Burcu
Sevgili baliksevdam.com üyelerimiz;şimdiye kadar programımızı desteklediğiniz için hepinize tek tek teşekkür ederim...

Başta programımızın uygulayıcı yapımcısı Hamdi abiye ayrıca teşekkür ederim.

Bilmediğiniz veya bildiğiniz üzere hamileydim forumumuzda aktif olamadım ve yeni bölüm çekemedik uzun zamandır.2 ay önce kızım Derin Nefes Davut dünyaya gözlerini açtı.

Şimdi yepyeni bölümlerle,yepyeni süprizlerle,destekleriniz sayesinde ulusal bir kanalda sizlerle beraber olmaya çok yakında devam edeceğiz....

kızımın doğduğu günden bir foto paylaşmak istiyorum,sevgi ile kalın;

Ekli dosyalar

• 36.2 KB Görüntüleme: 2

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Anne olmak, ne büyük mutluluk ve gurur. Sizi ve eşinizi kutlarım.
İlk nefesten son nefese bütün iyilikler onunla olsun.

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sizi ve eşinizi kutlarım ,
Allah sağlıklı ve mutlu bir ömür versin Derin Hanımefendiye ,size'de hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin

Tekrar tebrikler

tanbays

Aktif Üye
Adı
Tanbay S.
Allah analı babalı büyütsün,Evren'i ve sizi tebrik ederim..

Profesyonel işlere ulusal bir kanal yakışırdı zaten, bunca zaman verilen çabalara farklı bir teşekkürü hak ediyorsunuz bence yinede...

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Allah analı babalı büyütsün.
Yeni kanal da hayırlı uğurlu olsun.

başkan

Üye
Adı
hakan bakar
allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olur inşallah

hayırlı uğurlu olsun yaban tv teşekkürler yaşanabilir bir doğa bilinçli avclığa katkılarından dolayı yaban tv kurucusu ufuk beyide rahmetle anıyorum yaban tv olmasaydı belkide doğal kaynaklarımızı çok daha çabuk tüketmiştik hepimiz kendimizi avcı sanıyorduk ama değilmişiz yeniyeni avcı olmaya başladık daha öğreneceğimiz kültür olarak yerleşecek çok şey var bu birliktelikle süreç inşallah daha kısalır daha çok biliçli ve duyarlı insan yetişir