Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

çamlıbahçenin gülleri ( 5 )

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler ahmet abi bahar geldi güller acti nice buketler. demetler. Sultanlar elinde olsun bizimde gözümüz gönlümüz coşsun feyz alalim.

Avlarin daim olsun.

Gezzer

Üye
Adı
Ufuk
Ahmet abim tebrikler, eline koluna sağlık. Senin ustalığın tartışılmaz, bizde her seferinde bir şeyler kapmaya çalışıyoruz senden ama nafile. Daha yenilecek çok fırın ekmek içilecek bolca çay var:D

kamilvariser

Aktif Üye
Ahmet abi,

Misafir perverliğini herkes anlatırdı. Sanırım anlatma sırası bende. :) Hakkında söylenenlerin hepsinin on katını gördüm bugün. Oltanı bana emanet vermende ayrı güzeldi. Herkes olta takımını tanımadığı birine verip al bunla takıl demez. Gerçekten çok sıcakkanlı samimi birisisin. Arkadaşlarınıda unutmamak gerek. Necmi abi ve Kemal abi. Hepsi senin gibi tertemiz insanlar. Ordaki havayı solumak gibisi yok. Engin Bilgilerin için teşekkürler.
Sonradan benim set için gelicem yanına Ahmet abi.

Herşey için çok teşekkürler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adı
youtube.com/c/ahmettemizler
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ahmet abi,

Misafir perverliğini herkes anlatırdı. Sanırım anlatma sırası bende. :) Hakkında söylenenlerin hepsinin on katını gördüm bugün. Oltanı bana emanet vermende ayrı güzeldi. Herkes olta takımını tanımadığı birine verip al bunla takıl demez. Gerçekten çok sıcakkanlı samimi birisisin. Arkadaşlarınıda unutmamak gerek. Necmi abi ve Kemal abi. Hepsi senin gibi tertemiz insanlar. Ordaki havayı solumak gibisi yok. Engin Bilgilerin için teşekkürler.
Sonradan benim set için gelicem yanına Ahmet abi.

Herşey için çok teşekkürler.

beni utandırma hep dedim diyeceğim ben sıradan alelade biriyim. bir yardımım olduysa ne mutlu. ben tşk ederim.sevgiler.