Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ceymar cxt 40

Canci

Yeni Üye
Adı
Can
Merhabalar ceymar cxt 40 almayı düşünüyorum yanına hangi kamışı kombin yapabilirim bayağı araştırma yaptım ama o kadar da kafam karıştı bu makinayı kullanan ustalarımın tavsiyelerini bekliyorum ayrıca makineyi daha almadım eğer dezavantajlı olduğunu düşünürseniz makine ile de yorumlarınızı merak ediyorum teşekkürler.bütçem 1000 lira Beylikdüzü gürpınar taraflarında av yapacağım

Son düzenleme:

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba Can , avlanacağın balıkları ve spin mi beklemeli av mı yapacaksan onu da yazarsan daha iyi yardımcı olur arkadaşlar.

nerdehani?

Aktif Üye
Adı
Kaan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba, ben avlanacaginiz bölge itibariyle öncelikle avlanmayı düşündüğünüz makinenin uygun olmadığını düşünüyorum. Zor avda en iyi ihtimalle levrek kovalayabilirsiniz, onun için de 60 gr daha hafif olan ceymar 25, ceymar 40'a göre fazlasıyla işinizi görür.

Canci

Yeni Üye
Adı
Can
Merhaba Can , avlanacağın balıkları ve spin mi beklemeli av mı yapacaksan onu da yazarsan daha iyi yardımcı olur arkadaşlar.
Merhaba abi geç yazdığım için kusura bakmayın okuma ceymar cxt-40 aldım değişik meralarda da kullanmak istiyorum kamış olarak okuma dead ringer 270 cm 10-40 seçimi yaptım umarım güzel avlar çıkarırım:) teşekkür ederim

Canci

Yeni Üye
Adı
Can
Merhaba, ben avlanacaginiz bölge itibariyle öncelikle avlanmayı düşündüğünüz makinenin uygun olmadığını düşünüyorum. Zor avda en iyi ihtimalle levrek kovalayabilirsiniz, onun için de 60 gr daha hafif olan ceymar 25, ceymar 40'a göre fazlasıyla işinizi görür.
Ustam çok teşekkür ederim ceymar 40 aldım umarım beni üzmez değişik av seçeneklerinde kullanabilceğimi düşünüyorum bundan sonrası kısmet:)