Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cheburashka

around deep

Aktif Üye
Adı
Mert GEZENOGLU
Merhaba,
gecen hafta bir alisveris yaptim ve firma bana geri donus yaparak istedigim bir urunun ellerinde olmadigini soyledi ve muadil bir sey gonderelim dediler.
Hayhay dedim ve ne onerdiklerini sordum. Yetkili arkadas silikon balik kullaniyorsaniz size silikonlariniza hem agirlik hem de aksiyon veren bir urun gonderelim dedi ve kabul ettim. Urun elime ulasti ama oncelik olmadigi icin deneme firsatim olmadi.
Soyle izah edeyim; oncelikle urun satin almis oldugum firmada 10,13 ve 17gr olarak satiliyor. Silikonlara agirlik hususunda yeterli diye dusunuyorum.
Esas marifeti siz cekerken baglanma sekline gore sallanip silikona aksiyon vermesi. Silikonunuz hem sizin verdiginiz aksiyon ile hem de Cheburashka nin sallanmasiyla saga sola sallanarak geliyor.
Edit: Fiyati 1,50TL
Buradan urunun fotografina bakabilirsiniz;

Bunlar da kendi cektiklerim;

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
İlk defa görüyorum merak uyandırdı şahsen bende araştıracağım paylaşım için teşekkürler.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
İlginçmiş...

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
İlk defa görüyorum merak uyandırdı şahsen bende araştıracağım paylaşım için teşekkürler.
Daha önce ben de görmüştüm Dündar, işe yaramasa yapılmazdı diye düşünüyorum ama sahte balığa takılan yerdeki tel kafalı bir balıkta açılır mı diye de düşünmeden edemiyorum ;)

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
Daha önce ben de görmüştüm Dündar, işe yaramasa yapılmazdı diye düşünüyorum ama sahte balığa takılan yerdeki tel kafalı bir balıkta açılır mı diye de düşünmeden edemiyorum ;)
Ağabey onu sağlamlaştırmak elimizden gelir o kısmı hallolur da önemli olan kısmı bu aparatı kullanma gereksinimi duyacak mera var mı bizim buralarda:confused:
Aparata bakınca söyle bir durum çıktı ortaya sığ sularda kullanımı sağlıklı olmayacaktır ki zaten bizim bölge (merkez) tamamen sığ su.
Dersin sularda daha çok sahte karides tercih ediyorum ama yeni şeyler denemeyi severim bunu da bir gün denerim elbet:)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Ağabey onu sağlamlaştırmak elimizden gelir o kısmı hallolur da önemli olan kısmı bu aparatı kullanma gereksinimi duyacak mera var mı bizim buralarda:confused:
Aparata bakınca söyle bir durum çıktı ortaya sığ sularda kullanımı sağlıklı olmayacaktır ki zaten bizim bölge (merkez) tamamen sığ su.
Dersin sularda daha çok sahte karides tercih ediyorum ama yeni şeyler denemeyi severim bunu da bir gün denerim elbet:)
Buna uygun sularımız var tabi ve bu yenilikler hep avcıların istekleri doğrultusunda üretiliyor. Eminim faydalı bir malzeme ama ben halen o yay gibi duran ve sahte balığın takıldığı yerdeyim ;)

Kesinlikle yakından görmem lazım :)

around deep

Aktif Üye
Adı
Mert GEZENOGLU
Merhaba Suleyman Agabey,
senin baliklar cok buyuk oldugundan bir sey diyemem :) ama kursundaki halkalar guven veriyor. Saiyorum ki halkalar yekpare, yani tek bir parcadan olusuyor.
Emin olamadim dersen hemen eritmeye basliyorum :)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Merhaba Suleyman Agabey,
senin baliklar cok buyuk oldugundan bir sey diyemem :) ama kursundaki halkalar guven veriyor. Saiyorum ki halkalar yekpare, yani tek bir parcadan olusuyor.
Emin olamadim dersen hemen eritmeye basliyorum :)
Mert merhaba,

Eritmene gerek yok yahu, resimde belli oluyor. Tel muhtemelen yekparedir ama benim anlatmaya çalıştığım yer sahte balığın halkasına geçirilen kurşun üzerindeki helozonik halka, orası açabilir mi diye düşünüyorum

İzah edebildim mi bilmiyorum ama yaylı kurşunlardaki yaylar bile esneyebiliyor ;)

around deep

Aktif Üye
Adı
Mert GEZENOGLU
Mert merhaba,

Eritmene gerek yok yahu, resimde belli oluyor. Tel muhtemelen yekparedir ama benim anlatmaya çalıştığım yer sahte balığın halkasına geçirilen kurşun üzerindeki helozonik halka, orası açabilir mi diye düşünüyorum

İzah edebildim mi bilmiyorum ama yaylı kurşunlardaki yaylar bile esneyebiliyor ;)
Suleyman Agabey,
o halkayi sahtelerin uclu igneleri icin de kullaniyorum. Bir sorun cikacagini sanmiyorum. Ama olmaz da degil :) guven veren ekipman ile modifiye edilebilir.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Suleyman Agabey,
o halkayi sahtelerin uclu igneleri icin de kullaniyorum. Bir sorun cikacagini sanmiyorum. Ama olmaz da degil :) guven veren ekipman ile modifiye edilebilir.
İşte onun için görmem lazım dedim Mert

Hani bir laf vardır ''malı göreyim, öleyim'' diye, o misal ;)