Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Daiwa Levrek Sahteleri

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
evet abi bende bir tane daiwa var ama bu listede yok dr mi doktormu ne çok hafif zor atılıyor çok az şans verdim skor sıfır :)

unutmadan senden haber beklemekteyim :)

Sözünü ettiğin daiwa senin meslekten, ancak KKB 2.65g, Göz 4g ve Dermotoloji 7gram üç modeli var. Bizi bozar.:)
Nerede aldın meslektaşlarını?
Şu an piyasada Çinde üretilmiş Daiwa SP minnow var 31gr 15 cm.
Levrek için onları da biraz kalın olduklarından denemek gerek.

Can abinin dediği gibi jelibon gibi sanki aldıkça insanın alası geliyo daha çok ve Bülent abi tebrik ederim çok güzel bi konu olmuş keşke elimden gelse de hepsini satın alıp tek tek denesem :)

iPad Air Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Sadece verim aldığın renkten bir adet al yeter. Çok para.

Günlerdir zor tutuyorum kendimi zaten,bu konuyu da gördüm tam oldu.

Şunu da alayım,şu seriyi de tamamlayayım, aa bu da güzelmiş vs. derken 1 yıla kalmaz sahte müsrifliğinde seni geçicem herhalde :)
Sakın beni geçecek kadar para harcama. Benim yaptığım gereksiz, abartılı vs.

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
Çok güvendiğin bi tane önerirmisin abi bana rapala maxrap fhc ile güzel sonuçlar aldım ama onu da kaptırdım tekrardan almayı düşünüyorum aynısından ama Engin bilgilerinden faydalanıp dediğini de alabilirim abi

iPhone Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yigitkaya

Üye
Bende de bir adet şu aşağıdaki vatandaştan var. Nedendir bilmiyorum ilk gördüğümde pek beğenip aldım ama 1-2 kere dışında kullanmış değilim.

Shore Line Shiner Current Master:
SLSCurrentMaster11S-G_color.jpg

Bülent abi bu modelden elinde var ise performansını değerlendirebilir misin?

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Çok güvendiğin bi tane önerirmisin abi bana rapala maxrap fhc ile güzel sonuçlar aldım ama onu da kaptırdım tekrardan almayı düşünüyorum aynısından ama Engin bilgilerinden faydalanıp dediğini de alabilirim abi

Uzak atış senin için önemli ise Z120F SSR verim aldığın renklerden bir adet alabilirsin.
Avlandığın yerde levrekler hep kıyılarda ise Crosswake de olabilir.
Crosswake kırmızı kafası çok güzel.

Her ikisininde kefalleri, sardalyesi, fıstık yeşili, her zaman işe yarayacak renkler. Z120 nin sırtı sarı karnı portakal olanı baraküdadan levreğe çok balıkta işe yarıyor.

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
En kısa sürede dediğinin ikisinden de edinecem abi deneyeyim bakalım nasılmış teşekkür ederim bu arada

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
Abi bunlar nerede var yaw internete yazdımda hep yabancı sitelere attı

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Bende de bir adet şu aşağıdaki vatandaştan var. Nedendir bilmiyorum ilk gördüğümde pek beğenip aldım ama 1-2 kere dışında kullanmış değilim.

Shore Line Shiner Current Master:
Ekli dosyayı görüntüle 8803

Bülent abi bu modelden elinde var ise performansını değerlendirebilir misin?
Ben Current master hiç kullanmadım, elimde de yok. Bu konu başında 9 ve 11 cm olanların özellikleri var. Hatırladığım kadarıyla batan tip ve 1 metre kadar dalma özellikli. 13 cm lik artık galiba yok, Daiwa sitesinde konuyu açarken yoktu, başka yerlerde görmüştüm.
Yüksek dalgada ve akıntıda dahi istifini bozmadan güzel aksiyonlarını devam ettiren bir sahtekar olarak aklımda kalmış.

En kısa sürede dediğinin ikisinden de edinecem abi deneyeyim bakalım nasılmış teşekkür ederim bu arada

Abartmaya gerek kalmadan iki rengin, birçok ortamda işe yaraması lazım.

yigitkaya

Üye
Ben Current master hiç kullanmadım, elimde de yok. Bu konu başında 9 ve 11 cm olanların özellikleri var. Hatırladığım kadarıyla batan tip ve 1 metre kadar dalma özellikli. 13 cm lik artık galiba yok, Daiwa sitesinde konuyu açarken yoktu, başka yerlerde görmüştüm.
Yüksek dalgada ve akıntıda dahi istifini bozmadan güzel aksiyonlarını devam ettiren bir sahtekar olarak aklımda kalmış.

Abartmaya gerek kalmadan iki rengin, birçok ortamda işe yaraması lazım.
Benim elimdeki de 13cm ve bir çekmecede uzun zamandır istirahat etmekte. Bu sahtenin hakkını veremeyeceğim sanırım. Eğer deneyimlemek istersen bu sahteyi sana gönderebilirim Bülent abi.

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Benim elimdeki de 13cm ve bir çekmecede uzun zamandır istirahat etmekte. Bu sahtenin hakkını veremeyeceğim sanırım. Eğer deneyimlemek istersen bu sahteyi sana gönderebilirim Bülent abi.
Sağolasın, ben elimdekileri deneyecek fırsat bulamıyorum. Ve genelde fazla dalanları kullanmıyorum. Lüferde deneyebilirsin.

Sen benim bildiğim melek üreticisi Yiğit misin?