Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İptal Edildi Daiwa Surf Basia 45 qd Japon Surf Olta Makinasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OMER77

Aktif Üye
Adı
ömer faruk
Kan Grubu
B Rh Negatif
adam hayallerimi satıyo resmen :koptum: hayırlı işler ağabeeyyy

persausaga

Aktif Üye
Yok almadım daha. Ben de 2 tane fliegen, 1 tane basia 45 qd ve bir tane ıso 4500 entoh var. Bunların hepsine almam lazım. Bu verdiğiniz link japon sitesi mi. Bi de ben Paypall dediğiniz sistemle hiç alışveriş yapmadım. Yani bayağı yardıma ihtiyacım var. Ha bi tane de rarenium kolunun arka kapağı lazım.

persausaga

Aktif Üye
Bi de bütün makinelere aynı topuz oluyor mu? Bilgim yok.

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Yok almadım daha. Ben de 2 tane fliegen, 1 tane basia 45 qd ve bir tane ıso 4500 entoh var. Bunların hepsine almam lazım. Bu verdiğiniz link japon sitesi mi. Bi de ben Paypall dediğiniz sistemle hiç alışveriş yapmadım. Yani bayağı yardıma ihtiyacım var. Ha bi tane de rarenium kolunun arka kapağı lazım.
digitaka da shimano için parça yok, plat ta mevcut isterseniz plattan sipariş verin aradığınız herşey var hemen hemen

Repair, Parts Purchase_PLAT burda shimano için hemen hemen her parça var
PLAT/Fishing Tackle Store-Fishing Equipment/Catalog-Optional Part-DAIWA IZE and RCS Optional Part-RCS Knob-en daiwa içi rcs knop
PLAT/Fishing Tackle Store-Fishing Equipment/Catalog-Optional Part-SHIMANO YUMEYA-YUMEYA HANDLE/KNOB-en buda shimano için knop

hempsini tek seferde almış olursunuz

persausaga

Aktif Üye
Peki basia ile ıso entoh a aynı topuz oluyor mu?

aukesen

Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba iso ento için detaylı inceleme,resim atma ve fliegen ile kıyaslama yapabilme durumunuz olabilir mi acaba. İki makine arasında çok kaldım. Fliegen in kafa yapısı ve misina sarimi cezbetti. Ama iso ento hala aklımda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...