Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ebalıkshop hk.

Konu, 'Genel Konular' kısmında ttolgaa tarafından paylaşıldı.

1. ttolgaa

ttolgaa Yeni Üye

Merhaba ebalıkshop adlı siteye ne kadar güvenebilirz gerçi artık çok geç sipariş verdim ama 4 gündür kargo yapacakları malzemeleri bekliyorum. Sipariş vermeden önce arayıp sormama rağmen. Hafta sonu plan yapmıştım sanırım artık çok geç.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. zaad

zaad Aktif Üye

Site güvenilir, Adana nın en büyük bayisi. Amma velakin internette görülen her ürün stoklarında olmuyor:(
    Ürün çeşitliliği diğerlerine göre az olmasına rağmen vurgunçapari yi tek geçerim. Dükkanda ne varsa onu koyuyorlar nete.

4. ttolgaa

ttolgaa Yeni Üye

Oh içim rahatladı teşekkür ederim hafta sonu balık işi yattı ama olsun ne yapalım vurgun çapariye göz gezdiriyorum. Tekrar teşekkürler.

5. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Site ve kurucuları oldukça guvenilir.. tahminim aldığınız ürünle ilgili onlarında istemediği bir durum olmuştur. Gecikme disinda baska bir sorun yasamayacaginizi düşünüyorum.

6. oguzhansukur

oguzhansukur Üye

Adanada onların dışında kimseden ürün almam son derece güvenilir eminim stok ürünlerinde karışıklık olmuştur showroomlarında ürün yelpazesi olarak türkiyede en iyiler arasındadır tolga bey içiniz rahat olsun

7. alicanbaris

alicanbaris Yeni Üye

Ben ordan ryobi artıca makine aldım kampanyalıydı 1 gün sonra elime geçti yanındada hediye rat kılıfı ve misine gönderdiler sorun yasamadım

8. ttolgaa

ttolgaa Yeni Üye

Yazdıklarınız içimi rahatlattı teşekkür ederim o zaman hafta sonu planının yattığına üzülmek kaldı sadece

9. ttolgaa

ttolgaa Yeni Üye

Merhaba,
    Siteden aldığım malzemeler fazlası ile elime ulaştı dediğiniz gibi ellerinde olmayan sebeplerden dolayı siparişleri hazırlamaları uzun sürmüş ilgilerinden dolayı Serdar ve Ali beylere teşekkür ediyorum. Ayrıca ilgi ve alakaları konusunda memnun olacağım ve fikir alabileceğim tanıdıklar kazandım diye düşünüyorum.
    Herkese iyi günler.

10. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Gözünüz aydın... :)

11. Saygın Karataş

Saygın Karataş Yeni Üye

Her haftasonu ava gitmesemde yıldız balıkcılığa gider ali bey ile av sohbeti yaparız bu işte ustadır kendisi verdiği sahteler her zaman iş yapmıştır :) Sorun yaşamadığınıza sevindim.