Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ebalıkshop hk.

ttolgaa

Yeni Üye
Merhaba ebalıkshop adlı siteye ne kadar güvenebilirz gerçi artık çok geç sipariş verdim ama 4 gündür kargo yapacakları malzemeleri bekliyorum. Sipariş vermeden önce arayıp sormama rağmen. Hafta sonu plan yapmıştım sanırım artık çok geç.

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Site güvenilir, Adana nın en büyük bayisi. Amma velakin internette görülen her ürün stoklarında olmuyor:(
Ürün çeşitliliği diğerlerine göre az olmasına rağmen vurgunçapari yi tek geçerim. Dükkanda ne varsa onu koyuyorlar nete.

ttolgaa

Yeni Üye
Oh içim rahatladı teşekkür ederim hafta sonu balık işi yattı ama olsun ne yapalım vurgun çapariye göz gezdiriyorum. Tekrar teşekkürler.

araştırıcı

Aktif Üye
Adı
Levent Bekir
Site ve kurucuları oldukça guvenilir.. tahminim aldığınız ürünle ilgili onlarında istemediği bir durum olmuştur. Gecikme disinda baska bir sorun yasamayacaginizi düşünüyorum.

Adı
oğuzhan yıldız
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Adanada onların dışında kimseden ürün almam son derece güvenilir eminim stok ürünlerinde karışıklık olmuştur showroomlarında ürün yelpazesi olarak türkiyede en iyiler arasındadır tolga bey içiniz rahat olsun

alicanbaris

Yeni Üye
Adı
alican baris
Kan Grubu
A Rh Negatif
Ben ordan ryobi artıca makine aldım kampanyalıydı 1 gün sonra elime geçti yanındada hediye rat kılıfı ve misine gönderdiler sorun yasamadım

ttolgaa

Yeni Üye
Yazdıklarınız içimi rahatlattı teşekkür ederim o zaman hafta sonu planının yattığına üzülmek kaldı sadece

ttolgaa

Yeni Üye
Merhaba,
Siteden aldığım malzemeler fazlası ile elime ulaştı dediğiniz gibi ellerinde olmayan sebeplerden dolayı siparişleri hazırlamaları uzun sürmüş ilgilerinden dolayı Serdar ve Ali beylere teşekkür ediyorum. Ayrıca ilgi ve alakaları konusunda memnun olacağım ve fikir alabileceğim tanıdıklar kazandım diye düşünüyorum.
Herkese iyi günler.

araştırıcı

Aktif Üye
Adı
Levent Bekir
Merhaba,
Siteden aldığım malzemeler fazlası ile elime ulaştı dediğiniz gibi ellerinde olmayan sebeplerden dolayı siparişleri hazırlamaları uzun sürmüş ilgilerinden dolayı Serdar ve Ali beylere teşekkür ediyorum. Ayrıca ilgi ve alakaları konusunda memnun olacağım ve fikir alabileceğim tanıdıklar kazandım diye düşünüyorum.
Herkese iyi günler.

Gözünüz aydın... :)

Saygın Karataş

Yeni Üye
Adı
SaygınKarataş
Kan Grubu
A Rh Negatif
Her haftasonu ava gitmesemde yıldız balıkcılığa gider ali bey ile av sohbeti yaparız bu işte ustadır kendisi verdiği sahteler her zaman iş yapmıştır :) Sorun yaşamadığınıza sevindim.