Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ege kofanaları

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese merhaba tatil bitti istanbula döndüm aslında amaç tatilden çok balık kovalamaktı ve ege bunun için iyi bir fırsattı 7 haziran çarşamba saat 23:00-24:00 civarı meradaydık su çarşaf gibiydi sahteleri indirdik suya ama gelen yoktu tarık bir kalamar çekti ve suya geri iade etti sonraki 2 gün bir kaç vuruştan fazlası olmadı 3. gün sabah tarığın aramasıyla uyandık kamp hayatını sevdiğimizden meraya çadır kurduk ve bunun için çok uygun bir yerdi,kafamı çadırdan çıkardığımda gözlerim yerinden fırlayacaktı tariğın elindeki gripte bir kofana vardı hemen Mehmet Svk u kaldırdım ve hemen fırladık güzel bir balıktı ve hemen başladık atıp çekmeye ama başka birşey çıkmadı akşam suyu tekrar başladık suyu dövmeye su üstü sahte çalışıyordum 15-20 mt kala o harika şey oldu balık alttan sahteye hamle yaptı ve ıskalayıp suyun dışına fırladı o an büyülenmiş gibiydim sonra ikinci kez ışkaladı sahteyi tarık şaşkınlığımı anlayıp yavaşla dedi ve yavaşlar yavaşlamaz o ses cııırrrrrr kalama sesi :) aldım balığı harike bir histi kepçeee diye bağırdım :) tarık hemen koştu ve tam anlamıyla sahteden kurtulurken havada yakaladı ve ilk kofanamı almıştım çok güzel bir duygu,ve sonraki gün erkenden kaltım :) yaklasık 4 saat olta salladiktan sonra saat 07.00 gibi yine bindi balık sahteye yine kalama sesi bozdu sessizliği balığı yavaşça kıyılattım ve mehmet kepçeledi baliği bir kaç dk sonta dakatli3 bir sahteyle atmaya başlamışken yine bindi balık ama sahtelye beraber gitti kısmet diyip ve devam ettik.havalar kotü gitti ve çoğu zaman av yapamadık baraküda ve kalamazlar zaman zaman ziyaret etti oltamızı çoğu suya iade edildi sadeve yiyebileceğimiz kadarını aldık daha sonra ist. gelen Ozan Akpınar ve Engin Ali Altıntaş arkadaşlarımızda bize katıldı ama.erken dönmek zorunda kaldılar bir kofanada ozan arkadaşımız aldı.herşey çok güzeldi umarım bu duyguyu hepiniz yaşarsınız daha iyileri sizlere rast gelsin.

Ekli dosyalar

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Tebrikler seve seve okudum kamp ve balik avi hikayenizi, devami yapilmasi gereken şahane bir kamp ve balik avi guncesi olmus,
bu sicaklarda ben orucu birakmiyorum sanirim Ege kofana merasina Ramazan gelmemis , buyuk ihtimal sicaklik hat safhada, guzel resimler icin tesekkurler rastgelsin.

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler seve seve okudum kamp ve balik avi hikayenizi, devami yapilmasi gereken şahane bir kamp ve balik avi guncesi olmus,
bu sicaklarda ben orucu birakmiyorum sanirim Ege kofana merasina Ramazan gelmemis , buyuk ihtimal sicaklik hat safhada, guzel resimler icin tesekkurler rastgelsin.
Teşekkürler özkan hocam.evet güzel bir av ve kamp süreci oldu devamı kısmet artık,ramazanın merayla pek alakası yok sabah ve akşam suları etkileyeceğini düşünmüyorum öğlen sıcakta atmadığı sürece.tutmayanda kendi tercihidir ve kişiyi ilgilendirir bişey diyemem.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Erdem
Çok güzel balıklar yakalamışsınız..
Kofananın attığı taklaları kolay kolay hiç bir balığa değişmem..
Her zaman rast gelsin..

ayhan arıkan

Aktif Üye
Adı
Ayhan ARIKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrik ederim. Kamp işine çok özendim.
Lüfer çok tutuyoruz ama bu mübarek kısmet olmadı.
Tutmayı hayal ettiğim bir balık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Harika bir tatil olmuş.Kamp yapmak zaten başlı başına bir keyf.
Balıklarda taçlandırmış olayı.

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Erdem
Çok güzel balıklar yakalamışsınız..
Kofananın attığı taklaları kolay kolay hiç bir balığa değişmem..
Her zaman rast gelsin..
Teşekkürler şeref abi.aynen öyle su üstündeki o taklalar kafa sallayışlar harikaydı

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrik ederim. Kamp işine çok özendim.
Lüfer çok tutuyoruz ama bu mübarek kısmet olmadı.
Tutmayı hayal ettiğim bir balık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekkürler hocam kofana çok farklı bişey umarım.sizede denk gelir.

Mehmet Fatih

Daimi Üye
Adı
Mehmet Fatih
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler rapor ve balıklar çok güzel