Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El yapımı diyorum kimse inanmıyor :)

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
özcan abi süper oyuncaklar yapıyorsun 1.5 yıldır oyuncaklarını takip ediyorum.peki abi yaptığın sahtelerle hiç atçek yapmadın mı?senin kendi imalatın olan uyncakların 100 geçmiştir.bilyaları nerden temin ediyorsun abi?
Sevgili Mehmet, 1,5 yıldır bıkmadan, usanmadan takip ettiğin için teşekkür ediyorum ;) Epey bir çalışmam oldu ve bazılarını deneme şansı yakalayabildim. Bazılarını da kıramayıp emanet ettiğim dostlarım denediler. :) Kısıtlı zamanda deneyebildiğim sahtelerin birkaçı ile levrek, ispendek ve iskarmoz alabildim. Emanet! ettiğim dostlarım da almaya devam ediyorlarmış.
Bilyaları bisiklet tamircilerinden ön ve arka tekerlek bilyası olarak isteyebilirsin.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Tebrik ederim,birbirinden geğerli el emekleri için.
Sizlerin değerli yorumlarınız daha da değer katmakta, teşekkür ederim Mustafa bey. Kayseri' de de bir organizasyon yapalım birara :)

seri üretime geçme zamanı çokdan gelmiş tebrikler üstad
Teşekkür ederim Hakan kardeş. Yetişebildiğim kadarı ile beğenen arkadaşların istekleri doğrultusunda yapmaya çalışacağım.
Sağlıcakla kal.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Özcan bey. Hobide sınır yoktur, sizde sınır tanımz şekilde kendiniizi geliştirdiniz. tebrik ederim.

İşçiliğiniz ve maharetiniz taktirliktir.

Bir yerde okumuştum.
"üretim, üretim,üretim hep daha iyisine üretim"

Başarılar
Değerli yorumun için teşekkür ederim Cezmi kardeş. Allah sağlık sıhhat verdiği sürece bu hobimi geliştirmeyi ben de çok istiyorum inşallah. Pek çok arkadaşa da ilham kaynağı olduğumu düşünmek beni mutlu ediyor.
Sevgiyle kal.

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
valla ben de pek inanmadım :).elinize sağlık
:) Teşekkür ederim Sedat bey, Sizde mi?

Abi inanmazlar tabi adamlar ne bilsin :D:D Ellerine sağlık
Didim' e son gidişimde sahteleri denerken ingiliz turistin biri yanıma gelerek izlemeye başladı. İlgisini çekmiş olmalı ki kullandığım sahteye bakmak istedi. O gün de lodos hava ve levrekler çıldırmış şekilde takipteler ama bir türlü sahteye atlamakta nazlılardı. Adam belli ki bu işin hastalarından. Epey bir inceledikten sonra tabii üzerinde marka göremedi ve nereden aldığımı sordu. Kendim yaptım deyince de önce çok şaşırdı sonra da satmamı rica etti. Para almak istemedim ama 20 sterlini zorla verdi :) Sahte de bunun eşi;