Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fahiş Fiyat Artışları

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
4 ay önce 71 liraya aldığım Kendo Multicolor 250 metre misina şu anda 151 liradan satılıyor. Facia gibi rakamlar.
500 metre 8 kat örgüyü 80 liraya aldım ben kendodan hiçbir farkı yok onu da kullandım hatta daha iyi diyebilirim:)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
4 ay önce 71 liraya aldığım Kendo Multicolor 250 metre misina şu anda 151 liradan satılıyor. Facia gibi rakamlar.
Ama öyle deme sen aldığında dolar 4,8 di şimdi 5,6 . Aldığı fiyata satsa yerine koyamaz. Dolara göre satması lazımdı. Şimdi de dolara göre satamaz. Çünkü dolar aldığı fiyatta değil :koptum: Her halikarda öpecek sesini çıkarma :)

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ama öyle deme sen aldığında dolar 4,8 di şimdi 5,6 . Aldığı fiyata satsa yerine koyamaz. Dolara göre satması lazımdı. Şimdi de dolara göre satamaz. Çünkü dolar aldığı fiyatta değil :koptum: Her halikarda öpecek sesini çıkarma :)
Abdullah abi peki dolar duserken niye zam yapiyorlar? Bunun sebebi nedir? Hep onlar hakli. Ben tek tek stoklarini kontrol ediyorum takip ettigim urunlerin. Hepsinde de stoklar giderek azaliyor. 2 kati degil 3 kati yapsalar yine aliyorlar. Bir protesto yapalim almasin kimse ellerinde patlasin diyen yok maalesef ben ve benim gibi uc bes arkadas disinda. Opulmeyi cok seviyoruz milletce baska bir sey diyemiyorum.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abdullah abi peki dolar duserken niye zam yapiyorlar? Bunun sebebi nedir? Hep onlar hakli. Ben tek tek stoklarini kontrol ediyorum takip ettigim urunlerin. Hepsinde de stoklar giderek azaliyor. 2 kati degil 3 kati yapsalar yine aliyorlar. Bir protesto yapalim almasin kimse ellerinde patlasin diyen yok maalesef ben ve benim gibi uc bes arkadas disinda. Opulmeyi cok seviyoruz milletce baska bir sey diyemiyorum.
Dünyanın çivisi çıkmış sanırım. Göz göre göre bir insan öldürülüyor. Öldürenler inceleme heyeti gönderiyor. Tabiri caizse dünya ile t...... geçiyorlar. Dünyada bunu hiç bir şey olmamış gibi kabulleniyor. Bu heyet gönderme işini olumlu karşılıyor. Bizim işte buna benziyor. % 100 zaman yapan firmalar Şimdi %10 indirip yapıp Enflasyonla Mücadele İçin Halkın Yanındayız deyip aynı yukarıda yazdığım gibi bizimle t..... geçiyorlar. Ne kadar yazsak faydası yok.

Spin on the beach

Daimi Üye
Adı
Cihan BALCI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dünyanın çivisi çıkmış sanırım. Göz göre göre bir insan öldürülüyor. Öldürenler inceleme heyeti gönderiyor. Tabiri caizse dünya ile t...... geçiyorlar. Dünyada bunu hiç bir şey olmamış gibi kabulleniyor. Bu heyet gönderme işini olumlu karşılıyor. Bizim işte buna benziyor. % 100 zaman yapan firmalar Şimdi %10 indirip yapıp Enflasyonla Mücadele İçin Halkın Yanındayız deyip aynı yukarıda yazdığım gibi bizimle t..... geçiyorlar. Ne kadar yazsak faydası yok.
Aslında faydası var Abdullah. Kişisel olarak balık malzemelerini artık Türkiye'den almıyorum. Plat.co.jp yada digitaka.com'dan daha ucuza alıp vergisi neyse direkt olarak devlete ödüyorum. Hatta clipslerimi bile bu sitelerden tedarik etmeye çalışıyorum. Burayı okuyan yada takip eden balıkavı malzemeleri satan kişiler ve şirketler mutlaka vardır. Bunlar böyle devam ettikçe benden bir kuruş kazanamazlar açıkçası.

Büyük Beyaz

Daimi Üye
Adı
Serhat karayol
Aslında faydası var Abdullah. Kişisel olarak balık malzemelerini artık Türkiye'den almıyorum. Plat.co.jp yada digitaka.com'dan daha ucuza alıp vergisi neyse direkt olarak devlete ödüyorum. Hatta clipslerimi bile bu sitelerden tedarik etmeye çalışıyorum. Burayı okuyan yada takip eden balıkavı malzemeleri satan kişiler ve şirketler mutlaka vardır. Bunlar böyle devam ettikçe benden bir kuruş kazanamazlar açıkçası.
süreç hakkında uygun bir zamanda yazar mısınız. kargo. gümrük vergisi nasıl ödenir vs.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Malesef döviz kurları hemen herkesi vurdu. Ticaret yapanlar ayrı etkilendi, vatandaş ayrı. Mecburen bir süreliğine lüks tüketimin en üst kademesi olan ithal ürünlerden uzak durulacak, başka bir seçenek yok..

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben isome aldım hala kullanmadım, zaten içindeki sıvıda buhar olmuş neredeyse.ben karides kokusuna benzettim kokusunu.kendimiz bir kaba karides sardalya ve yağ ile karışım yapıp mikserde hepsini karıştırarak balıkları cezbedecek bir karışım yapabiliriz diye düşünüyorum.o karışımı yanımızda götürür birkaç atıştan önce silikonu kabın içindeki karışıma daldırıp çıkarabiliriz, bence iş yapar, lrf yapabileceğim düzgün bir yer var ama şuan gidemiyorum gitiğim zaman bu dediğimi deneyeceğim.lrf set yaptık güya takılacak silikon jig Head kaybedeceğim diye korkudan yapamıyorum :D
bekarsınız sanırım :D