Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Focaiano(Selahattin) Asker Uğurlama ve Kalkan Avı Organizasyonu GERÇEKLEŞTİ

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Dostlarım hepinizi seviyorum, burası çok rahat interneti olan bir telefon bulur bulmaz aranızdayım, günlük faaliyet, sabah 7 de kalk traş ol duş hela vs, kahvaltı yap, üstünü giy, boş boş takıl kahve makinesinden kahce al sigara iç, öğle yemeği ye, sohbet muhabbet derken akşamı et , içtima vs var sadece, arada bir iki izmarit yopla tekrar yat :) koğuşumda hep istanbullu ve kültürlü çocuklar var çok rahatım, kendimi askerlikten çok yurtta gibi hissediyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Vay Selocum sevindim rahatının iyi olmasına. Böyle arada bir ses ver.:D

Timsah

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben her türlü varım :).Hadi bakalım....:p
:)))))))) 15 gun icinde en yakin zamanda gorusmek uzere :)) beraberlikte olmadi guzel abim sari lacivert forma sapka ve atki ile emin ol bol balik tutucaz
seni sevgi ve saygiyla selamliyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Timsah

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dostlarım hepinizi seviyorum, burası çok rahat interneti olan bir telefon bulur bulmaz aranızdayım, günlük faaliyet, sabah 7 de kalk traş ol duş hela vs, kahvaltı yap, üstünü giy, boş boş takıl kahve makinesinden kahce al sigara iç, öğle yemeği ye, sohbet muhabbet derken akşamı et , içtima vs var sadece, arada bir iki izmarit yopla tekrar yat :) koğuşumda hep istanbullu ve kültürlü çocuklar var çok rahatım, kendimi askerlikten çok yurtta gibi hissediyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

selocan resimlerini gordum mutlu oldum..
dilerimki rahatin yerinde kazasiz belasiz ayni keyif hoslukla su gibi akip gitsin zaman sevdiklerine bi an once kavusabilesin kendine iyi bak

Sent from my iPhone using Tapatalk