Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

hatay jig avlarımız

ASEM

Üye
Adı
Erhan alkaya
Haklısınız hikaye şeklinde yazınca güzel oluyor özellikle yer belirtmemeye çalışıyorum..gittiğimiz yerlerdeki dinamitçiler ve kafesçilerin meraları bitirmemesi için...
şöyle söyeleyeyim. önce sürekli uygun bir taş arıyorum ö bölgeyi gps kaydettikten sonra jiggle ava başlıyorum..

ASEM

Üye
Adı
Erhan alkaya
uzun zamadır jiggle ava çıkamadık havalar musait olmadı.. bu arada denizden uzak kalmadık ama...yeni keşfettiğimiz yerleri deneme imkanı da olmadı .bizim balık bölgelerinden birkaç resim....
..inşallah iyi avlarla başlarız tekrar....

Ekli dosyalar

sadi

Aktif Üye
Adı
Sadi ASLAN
harika balıklar,tebrik ederim
Devamının bereketli olmasını dilerim

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
selamlar formun acemsisyim..elim alıştıkça hem resim hem bilgiekleyecem...
öncelikle şunu belirteyim av alanı suriye sınır bölgesi derinlik 55 -70 mt kayaların üzerine
göre bildiğimiz meralarda av yapıyoruz..
takımlarımız..okuma cedros kamış ve penn
makinalar salina 2
genelikle ahtapaotlu jigle
rı tercih ediyorum..
35 sene evvelinde cirit attığım bu bölgelerde halende böylesine güzel balıkların bulunması çok sevindirici olmuştur.

Ben rapalayla levrek yakalamayı ilk Samandağlı amatörlerden gördüm ve uyguladım.

İlk çupralarımı Çevlik yakınlarındaki Jandarma Karakolunun önündeki Romalılardan kalma olduğu söylenen kayalıkların önünden yakalamıştım.

O günleri size anlatmam çok zor.

Zıpkınlada daldığım yakın yerler taa,Arsuza kadar uzanan Domuz burnunuda içine alan bölgelerdir.

Tebrik ediyor devamını diliyorum

Sevgimle kalınız

ASEM

Üye
Adı
Erhan alkaya
35 sene evvelinde cirit attığım bu bölgelerde halende böylesine güzel balıkların bulunması çok sevindirici olmuştur.

Ben rapalayla levrek yakalamayı ilk Samandağlı amatörlerden gördüm ve uyguladım.

İlk çupralarımı Çevlik yakınlarındaki Jandarma Karakolunun önündeki Romalılardan kalma olduğu söylenen kayalıkların önünden yakalamıştım.

O günleri size anlatmam çok zor.

Zıpkınlada daldığım yakın yerler taa,Arsuza kadar uzanan Domuz burnunuda içine alan bölgelerdir.

Tebrik ediyor devamını diliyorum

Sevgimle kalınız
tesekkürler vedat abi..
benim amatör arkadaslar şu aralar, (spin kamışla )turna balığı takıp güzel kofana alıyorlar..

Zaptinamumkun

Aktif Üye
Adı
ozan argun
Gercekden guzel avlar erhan devamıda gelir insallah buralardada hava felaket belki salı denize acılırım bakalım allah ne verirse...

ASEM

Üye
Adı
Erhan alkaya
uzun zaman aradan sonra bu sabah havanın ve denizin durgunluğunu fırsat bilip saat 6 da jiggle balık avına tekrar çıktık..
daha önce bizi boş gönderen yerimiz bugun bizi 2 güzel kaya balığı biri 5 kg üstü lagos digeride 3 kg üstü çakalla onurlandırdı..
...
resimler yarın yüklenecek...