Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haziran Levrekleri (1)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
tebrik ediyorum harika zaman geçirmiş ve heyecan yaşamışsınız avlarınız daim olsun artık sık sık akraba ziyareti yaparsınız :)
Teşekkür ediyorum Ertan Bey.:)
Levrek için zor bilinen bir dönemde,kolay döneme göre böyle bir av yapmak heyecanı oldukça yükseltti.Akraba ziyeretini sıkça yaptığım yerdi;ancak yaz levreğiyle ilgili bakışım ve düşüncelerim değişti.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Kıskanmadım desem yalan vallahi :)) Ellerine sağlık Emre bey kardeşim...
Paçana yapışmaları ise ayrı bir başlık konusu :))

Şaka bir yana Allah gönlüne göre vermiş, daim olsun...
Teşekkürler Tanbay.:)
Paça ile uğraşırken,çıkar,yırt,düğümü tazele, bir bu kadar daha balığı kaçırdım.Balık çok sınırlı bir zamanda meraya giriyor.
Gönlünüzdeki avlar sizin olsun...:)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Tebrikler Emre seriye başladın yine, devamı Rastgelsin. Şu Levreğin sudan çıktığındaki görüntüsüne ve rengine hayranım yeşilimtrak harika bir rengi oluyor...
Önceki bir hafta içinde vaktim olsaydı seri beşe kadar devam ederdi.İkide kaldı.
Levreğin bu rengine ben de tutkunum.
Teşekkürler Gökhan...:)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Tebrik ederim Emre.Geri dönen levreklerden en güzellerini livara atmışsın.Bu dönemde levrek oldukça seçicidir ve zor av verir.Keyifli avlarının devamını dilerim,rasgele.:)
Erdal Bey,teşekkür ediyorum.:)
Zor olarak düşündüğüm bu dönemde böyle verimli bir av yapınca fikirlerim değişmeye başladı.Sanırım avlaktaki balığın beslenme alışkanlığıyla ilgili bir durum.Akşam suyunda yöredeki levreklerin ayaküstü uğradıkları ünlü bir restorant misali.Menü de çok çeşitli avlakta.
Fare,yengeç,kefal,teke,gümüş,sardalya gibi levreğin severek tükettiği yemler balığın vazgeçemediği bir mera haline getirmiş.Üstelik ilk balığımı almadan 10 dakika önce çocuklar uzunca bir süre suya taş atmışlardı.Meranın balığı insan faaliyetlerini pek yadırgamıyor.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi tebrik etmişmiydim bilmiyorum explorer maduruyum sanırım :D maşallah hayalleri ile yaşıyorum