Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

hepsiburada.com indirimleri

OkNisT

Üye
Adı
Okan KARAKAYA
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hayırlı olsun Fatih adaşımın çok övdüğü ve sevdiği bir makine tank gibi derler
Teşekkür ederim çok daha iyileri sizlere nasip olsun.
Kamış için pek bi araştırma yapmadım inş kamışda öyledir :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yakışır Abdullah abime.. :)
Exage'i 2 yıldır kullanıyorum Taha ... Geçen rulmanını değiştirdim... Ayrıca klavuz telinin yayını da değiştim. Ama hala 1-2 milim az kapanıyor her seferinde elle kaktırıyorum :) Yani aksayan parçalar değişti benim makine hala topallıyor :) Shimanonların hep bu bölgelerinde problem yaşıyorum. Belki üst sorun olmaz :) Gerçi o kadar kapanıp açılmaya ne dayanır ki :)

B

BS Okuru

Misafir
Exage'i 2 yıldır kullanıyorum Taha ... Geçen rulmanını değiştirdim... Ayrıca klavuz telinin yayını da değiştim. Ama hala 1-2 milim az kapanıyor her seferinde elle kaktırıyorum :) Yani aksayan parçalar değişti benim makine hala topallıyor :) Shimanonların hep bu bölgelerinde problem yaşıyorum. Belki üst sorun olmaz :) Gerçi o kadar kapanıp açılmaya ne dayanır ki :)
Valla abi bende bir hyperloop vardı 2 yıl bir fiil hor kullandım hiçbir skntisi yoktu kaşıntı tuttu misina klavuzunu yağladım sonra yaglarken tel dikkatimi çekti meraktan söktüm söküş o söküş bi daha iflah olmadı.. :)

OkNisT

Üye
Adı
Okan KARAKAYA
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu seferki indirim sadece satıcısı hepsiburada olan ürünleri kapsıyor haliyle çeşit az ve kazık, bu sefer güldürmedi :(