Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk Tanişma

segmen

Üye
Adı
seymen
Merhaba balık sevdam tutkunları çok uzun zamandır arkadaşlarım la balık avı muhabbetlerimizde hiç lüfer yakalamadıgım ve çok istedigimi dile getirmişimdir bu aralarda bizim avlaklarımızda bir hayli görünen ve yakalanan lüfer le bir türlü karşılaşmak nasip olmadı ben gittim o yoktu ben ayrılıp işe gittim o gelmiş bir türlü karşılaşamadık.
Taki iki gün öncesine kadar bir gece av partisi sabahında hırçın dalgalar arasında önce av partner im sahtesine atladı canavar üç dakikalık bir mücadele sonra sı bize baybay dedi gitti biz onu seyrederken birden benim misina gerildi ve kafamı çevirdim sahteye bakmak için ama benim sahtede bir canavarın agzında gitti malesef ve arkasından bakakaldık canımız çok sıkıldı bu işe ve toparlandık bu iş böyle olmayacaktı anladık!!!
Bende bir gün sonra makinama ip misina sardım ve daha büyük bir sahte yemle tekrar savaş alanına gittim saat üç gibi avlakta bir arkadaş vardı ve sabahtan beri ugrastim dedi ve halen birşey yok biraz da ben deneyim dedim ama dalgalar kayalara çarpınca boyumuzu aşıyordu zorlukla sahtemi attıp çekmeye başladım yaklaşık bir onbeş dakika sonra canavar sahteyi ısırdı ve mücadele başladı benden ip istedi verdim yeter biraz dur dedim yüklendim kamışa biraz yavaşladı ama yok dönmedi biraz kalama sıktım biraz daha yüklendim kamışa nihayet pes etti döndü ve makina sarmaya başladı ve bende bir nefes aldım bu arada nefesimi tuttugumu fark ettim ama bir sorun daha vardı be kayanın üstünde idim ve balıgı sudan çıkarmak sorun olacaktı bu arada balık yüzeyledi ve kendini gösterdi ve birazdaha yaklaştırdım ve ya nasip deyip balıgı kaldırıp arkadaki kayalara fırlattım ve bu arada diger avlanan arkadaş yardım etti ve balıgı yakaladı bende kayadan inme fırsatı buldum ve balıgımı kucaklama imkanı buldum .
Sabırla okudugunuz için teşekkürler.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fthdmr

Daimi Üye
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
güzel bir av hikayesi eline sağlk kullandığın ekipman ve sahte bilgisini mahsuru yoksa yazarsan güzel olur rastgele

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlk tanışmalar hep kalıcı izler bırakır,bu tanışma' da öyle olmuş.
Güzel keyifli bir av hikayesine dönüşmüş.
Avlarınızın daimi olması dileğiyle. :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Seymen
Güzel bir kofana yakalamışsın
Her zaman rast gelsin

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Tebrikler, güzel bir kofana :)

segmen

Üye
Adı
seymen
güzel bir av hikayesi eline sağlk kullandığın ekipman ve sahte bilgisini mahsuru yoksa yazarsan güzel olur rastgele
Teşekkürler kamış:shimano yasei 270 makina shimano exage 3000 ip misina sahte kırmızı kafa
maşallah tekrarları nasip olsun elinize sağlık
teşekkürler daha iyileri sizlere nasip olsun
İlk tanışmalar hep kalıcı izler bırakır,bu tanışma' da öyle olmuş.
Güzel keyifli bir av hikayesine dönüşmüş.
Avlarınızın daimi olması dileğiyle. :)
Teşekkürler,Benim için güzel bir ilk av hatırası daha irileri sizlere nasip olsun
Eline sağlık çok güzel ve zevkli bir av olmuş.
Güzel bir balık avlamışsın tebrik ederim, kısmetin açık olsun :)
teşekkürler hamdi bey daha iyileri sizlere nasip olsun
Tebrikler Seymen
Güzel bir kofana yakalamışsın
Her zaman rast gelsin
Tebrikler, güzel bir kofana :)