Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ima sasuke 120 reppa 105

spinseabass

Aktif Üye
Adı
kemal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
anladım bakalım daha uyguna inşallah bulabilme imkanım olacak gibi ama 1 adet var sadece :(

spinseabass

Aktif Üye
Adı
kemal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
haklısın olmadı forumda arayıpta bulamayan arkadaşlar var onların işini görmüş oluruz. hepinize değerli düşüncelerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Ebay işine ısınmadım ısınsam çok şey alırım herhalde çok güzel şeyler var. Free ship diyorsa worldwide diyorsa Türkiye'ye gelişinde kargo alınmıyor mu demek teşekkürler

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ebay işine ısınmadım ısınsam çok şey alırım herhalde çok güzel şeyler var. Free ship diyorsa worldwide diyorsa Türkiye'ye gelişinde kargo alınmıyor mu demek teşekkürler

Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ana sayfadan görünüş..

Aynı sayfaya click edince görülebilen..
Bu durumda normal posta bedava, hızlıca olanı bedelli

Bu sayfadaki ürün gönderimi orada yazan kadar

Bunu görürseniz ya satıcıya mesaj atıp kaç paraya gönderebileceğini soracaksın, ya da direk vazgeçip gönderenleri arayacaksın

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Şeref abi çok güzel açıklamış.Şunuda ben ekliyim sağdada satıcı profiline mutlaka bakınız ne kadar güvenilir olduğu belirtilmekte yıldız şeklinde bir ibare ile.

haylasx

Aktif Üye
Adı
tolga
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kemal abi bu sahteyi turgay karaslan abimizin videolarında defalarca izledim hatta bırakın levrek lüferi bu sahteyle turna yakaladı bence alın turgay abi boşa kürek sallamaz :D

Elixer

Aktif Üye
Adı
Ahmet Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Buna ek olarak bir de ima komomo modeli var. Aralarındaki farkı söyleyebilecek bir arkadaşımız var mı?