Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onrayt

Aktif Üye
Biz yani " sarı kamışlılar" @Erol61 ile yaprak demeyelimde "eşşek yaprağı "diyelim :) güzel ve keyif veren bir av gerçekleştirdik.;)
Boğazda çinekop çookkk açıklarda..Rast gelsin
Fotoları ve videoyu Erol61 yükler..
Siz bugün tarabyada avlanmış olabilir misiniz? Profil fotonuzdaki simaya çok yakın birisi ile yanyana avlandık..
Rastgelsin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Siz bugün tarabyada avlanmış olabilir misiniz? Profil fotonuzdaki simaya çok yakın birisi ile yanyana avlandık..
Rastgelsin.

Tarabya ve yakınlarında değildik,bana benzeyen birisi kimsin sennn :D

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Vallahi iki kişi tarabya vilayetler evinin önünde, iki sarı makaira ile avlanıyordu. Simaen çok benzettim :)
Neyse artık..
Balık yakalıyorlarmıydı? :) saat 10 dan sonra mera değiştirmek için gittiler ise bize benzeyebilir ;) lakin balıklar tarabyadan uzak,3.köprüye yakın meradan avlandı;)

onrayt

Aktif Üye
Balık yakalıyorlarmıydı? :) saat 10 dan sonra mera değiştirmek için gittiler ise bize benzeyebilir ;) lakin balıklar tarabyadan uzak,3.köprüye yakın meradan avlandı;)
Abi cok daha detay veririm de ornegin arac marka renk vs. neyse uzatmayayim belli ki bir bildiginiz var :)
Rastgele ;)

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Dün fena bilenmistim :) bu sabah ilk işim cengize gidip kamışı almaktı 11 gibi uskudardaydim durum hiç iç açıcı değildi dün çok çok ıyimis neyse herzamanki gibi krece katliamı vardı cinekop sabah suyunda çok az yapmış gündüz ise yemlide tek tük alan vardı 1 saat at çek ardından gelen giden kaçan olmayınca dinlenmeye çekildim saat 3.5 gibi tekrar başladım saat 4.5 gibi cinekop yüzünü göstermeye basladi hava kararınca ya kadar devam etti malesef taş iskelede gemi halatları yuzunden pek keyif vermedi ama çok şükür tavaligi aldık
20161204_201337.jpg

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi cok daha detay veririm de ornegin arac marka renk vs. neyse uzatmayayim belli ki bir bildiginiz var :)
Rastgele ;)

Sen şu iki araba gelen kalabalık kişilerdenmisin siyahlı olan arkadaş yaprakları kovaya koyan lardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...