Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kosta

Üye
Adı
erdal demircan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
selam. bir kova istavrit tutupta sahilde balık satanlara kilosunu 10 tl den verip boş kova ile evine dönen amatör olta avcılarına kamış ile dalasım geliyor. balık yok diya ağlayanlar balık bol olunca işi tiçarete döküyorlar.pazar günü 46 adet istavritle eve döndüm. bende kovamı doldururdum ama balık havyarlı ne kadar az balık tutarsak o kadar sürdürebilir av olur. teşekkürler

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
sabah balık haline gittim.. dönüşte zeytinburnu taraflarında nova oteldi sanırım ismi , tam karşısında korkuluklardan çapari sallıyorlardı sabah 9 civarı.. ilerde çektim kenara durdum 5 dk izledim.. 4/5 kişi çapari ile bir istarvit çekiyo görmeniz lazım :D çaparici dostlar vallahi bir bakın takip edin derim orasını

bogaz_1905

Aktif Üye
Adı
Erdem
Bir kaç defa araba ile geçerken denk gelmiştim. Dediğin yerin müdavimleri var :)

Adı
seçkin
otel önü, bizim servis her gün önünden geçiyor. çok sık balık yapmaz orası. sen denk gelmişsin. geçen yaz orda tuttuğum istavritler boğaz daki tadı vermiyodu. sağında solunda akan pis derelerdenmidir bilmiyorum.

messi

Yeni Üye
Adı
cengiz T
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili arkadaşlar sizlere güzel haber vereyim dün Üsküdar çok güzel balık yaptı

kiniklar

Aktif Üye
Adı
sinan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
orası çok entersan bir yer 6yıl kadar önce çantalar dolusu istavrit yakalıyorduk oradan şimdi yenikapı dolgu alanına gidiyor çoğu kişi ama oralardan haber yok henüz spin denemesi yapılabilirmi die düşünüyorum z.burnu yeni kapı dogu alanın oradan kışın güzel çinekop yaptığı zamanlar oldu yenikapının olta atmaya yer bulamıyorduk

messi

Yeni Üye
Adı
cengiz T
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar benim gördüğüm hep istavrit saat 17"00 gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...