Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bı arkadas sahılde bankların bu resmını paylastı bu nasıl zıhnıyettır anlamıyorum yanınızda yem kesmek ıcın hıcmı kucuk tahta parcası getırmıyorsunuz yazık cıdden cok yazık :( ava gırderken lutfen arkadaslar ekıpmanınızı tekrardan goz gecırın eksıklerınız var ıse tamamlayın sonrasında ava cıkmaya ozen gosterın.

Bunlar balığa gelmemesi gereken daha doğrusu evinden dışarı çıkmaması gereken güruh.

ottoman

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Bı arkadas sahılde bankların bu resmını paylastı bu nasıl zıhnıyettır anlamıyorum yanınızda yem kesmek ıcın hıcmı kucuk tahta parcası getırmıyorsunuz yazık cıdden cok yazık :( ava gırderken lutfen arkadaslar ekıpmanınızı tekrardan goz gecırın eksıklerınız var ıse tamamlayın sonrasında ava cıkmaya ozen gosterın.

AYI!!!!!!LARRR (ELBİSE GİYMİŞ HALLERİ)

@hmet

Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum, Allah ıslah etsin, eminimki sosyal medyada ahkam kesenlerden biridir. Lafa geldiğinde mangalda kül bırakmaz ve başkalarını eleştirirler.

@hmet

Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abicim biz yeni nesil olarak emekli olursak ancak hastane kapilarinda gezeriz :) birak olta atmayi yürüyecek mecalimiz kalmaz.
Gerci o zamana kadar nesli tükenmezse baligin :
Emeklilik yaşı malum :)

Çok dertliyim çok.
Daha yaş 23.
Siz büyüklerimiz yillarca keyfine vardiniz. Ne guzel avlar yaptiniz.
Biz yeni yetişen nesil malesef o kadar şansli olamicaz galiba.
Daha yolun basindayim baliksizlik basladi.
Her sene yakalanan lufer sayisi dusuyor
İbrahim kardeşim, maalesef durum öyle gösteriyor...
Bundan 20 sene önce boğazda çok güzel yemli izmarit yapardı; bir gün önceden midyeleri çıkarıp kurumaya bırakırdık, gitgide boylar küçülmeye başladı ve şu an hiçbir yerde tutulduğunu duymadım, nasıl oldu ise balık kayboldu ortalıktan...
Ben kendi adıma bu işin çözüleceğini düşünmüyorum, baştakilerin uğraşacak o kadar derdi varken hiç umurlarında olmaz, balığı zaten ithal ediyoruz,hem temel besin maddesi de değil,kimin umurundaki!

Son düzenleme:

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
İbrahim kardeşim, maalesef durum öyle gösteriyor...
Bundan 20 sene önce boğazda çok güzel yemli izmarit yapardı; bir gün önceden midyeleri çıkarıp kurumaya bırakırdık, gitgide boyla küçülmeye başladı ve şu an hiçbir yerde tutulduğunu duymadım, nasıl oldu ise balık kayboldu ortalıktan...
Ben kendi adıma bu işin çözüleceğini düşünmüyorum, baştakilerin uğraşacak o kadar derdi varken hiç umurlarında olmaz, balığı zaten ithal ediyoruz,hem temel besin maddesi de değil,kimin umurundaki!
Nasil oldu sorusu aramaya ne gerek var. Midyeciler ortalığı talan ediyor sürekli..

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Balığın yuvalandığı yataklar talan olursa balık da yalan olur elbet.
Bizim kuşağın gördüğü sadece göç balığı, bizden sonraki kuşaklar balık görmek için göçecekler.
Mandıra filozofuna döndüm:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...