Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İZMİR VE Çevresi Balık Durumu (Çeşme-Urla-Seferihisar-Kuşadası-Foça-Mordoğan-Aliağa

androsam35

Aktif Üye
benimde dikkatle takip edeceğim konuların arasında yer alacak..

ara ara urla iskele ye gidiyorum ( takımın takılmayacağı bir mera arıyorum:) )
en son şamandıralı takım ile deneyeceğim.
karaburun seyifaltı limanı içinde atçek ile levrek aldığını söyleyen birisi ile sohbet ettim.. sürekli gidiyomuş..
hem liman içi hem de limanın arka tarafından yemli takım ile mırmır , çipura çıkıyormuş.. bana lidaki denk geldi.. profil resmimdeki araç kaputunun en üstte sağdaki lidakiyi seyifaltı limanı arka tarafından aldım:)

Adı
HAMİT TOYLAN
O zaman sicagi sicagina ilk paylasimda bulunuyorum

Yer Mekan : Yeni Foca
Zaman Dilimi : 18.00 / 23.00
Yem : Boru Kurdu
Hedef Balik : Cupra / Mirmir / Levrek v.s.
Yakalanan Balik : 400grm 525grm 485grm 3 adet cupra

Aksam saatlerinde basladigmiz balik avinda Allah yuzumuzu guldurdu cok sukur

hakan4117

Üye
Adı
Hakan KAYATÜRK
Yakında bende İzmir çeşme tarafında olacağım dikkatle takip edeceğim bir konu. Geçen günlerde İzmir/çeşme avlak yeri sormuştum ama bir kişi haricinde kimse cevap vermemişti ve bu konu beni baya üzmüştü belki buradan biraz bir şeyler öğrenirim.

androsam35

Aktif Üye
Yakında bende İzmir çeşme tarafında olacağım dikkatle takip edeceğim bir konu. Geçen günlerde İzmir/çeşme avlak yeri sormuştum ama bir kişi haricinde kimse cevap vermemişti ve bu konu beni baya üzmüştü belki buradan biraz bir şeyler öğrenirim.
çeşme tarafında genelde tekne ile avlanma yapılıyor (en azından ben denk geldikçe tekne ile avlanıyorum o civarda)

ama üzülmenize gerek yok bence. çeşmede kıyıdan avlanma konusunda bi tecrübesi olan varsa muhakkak paylaşımda bulunacaktır..

keyifli paylaşımlar

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Berke abi, bu güzel sabit konu için kendi adıma çok teşekkür ederim. Sayende Balıksevdam Ege biraz hareketlenir ve daha paylaşımcı olabiliriz umuyorum

Bu arada dün sabah suyunda Gümüldür'ün zorlu bir merasında at-çekteydik forumdan Mahsun kardeşimle. Ben 1 büyük balık kaçırdım, muhtemelen kg. üzeri bir turna idi. Rapalam Maxrap 15 cm. FHC idi. Mahsun kardeşimse 66 cm. bir turna kandırmayı başardı Rover 98 G15R ile sabah saat 05:45'de. Raporunu açacaktır :) Sonrasında balık kesse de hemen önümüzden geçen çeşitlerce balık sürüsü harika bir göz ziyafeti yaşattı bize. Saat 10 civarı bunaltıcı sıcağın etkisi ve uykusuzluk yüzünden avı sonlandırıp dönüş yoluna geçtik :) Hepinize rastgelmesi dileklerimle...

Moderatör tarafında düzenlendi:

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
O zaman sicagi sicagina ilk paylasimda bulunuyorum

Yer Mekan : Yeni Foca
Zaman Dilimi : 18.00 / 23.00
Yem : Boru Kurdu
Hedef Balik : Cupra / Mirmir / Levrek v.s.
Yakalanan Balik : 400grm 525grm 485grm 3 adet cupra

Aksam saatlerinde basladigmiz balik avinda Allah yuzumuzu guldurdu cok sukur

Tebrikler Hamit'im, ne güzel yassılar bunlar, lezzetlerinin doruğunda büyüklükteler Ne de keyifli olmuştur bunları çekmesi :rolleyes: Devamlarını dilerim kardeşim, en güzelleri rastgelsin...