Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmirli amatör LRF avcıları klubü

Syasar81

Yeni Üye
Adı
Sinan yaşar
LRF setimi aşşağı yukarı tamamladım.. Cumartesi günü ilk denemelerimi yapacağım. Sanırım ilk seferim atış denemeleriyle geçecek.. Ama nasip tabi belli de olmaz. Gerence taraflarına gitmeyi planlıyorum.. Herkese rastgele..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selçukbey

Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben at-çek'çiyim ama başvuru yaptım yine de :)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
LRF setimi aşşağı yukarı tamamladım.. Cumartesi günü ilk denemelerimi yapacağım. Sanırım ilk seferim atış denemeleriyle geçecek.. Ama nasip tabi belli de olmaz. Gerence taraflarına gitmeyi planlıyorum.. Herkese rastgele..

Videodaki bölgeyi denemenizi öneririm... Videoda site adı yanlış yazılmış Günkent Sitesi

Syasar81

Yeni Üye
Adı
Sinan yaşar
Arkadaşlar badembüküne gittim. Akşam suyuna 2 saat kadar attım. Çeşitli yem ve jig kombinasyonları denedim. Sadece 2 kez vuruş aldım. Daha sonra 8 den gece yarısına kadar yemli takımla avlandım. Hiç vuruş olmadı.. Benim yanımda 3 arkadaş vardı.. Bizim haricimizde de 5 ekip daha vardı sahilde.. kimsede bişey yok..

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bizde de durum farklı değil... Kasımdan beri sular 2 kere yükseldi ondada balık aldık... 2 haftadır boş dönüyoruz... Okeyi ne zaman atacak bekliyoruz :)

selçukbey

Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
26 mart pazar sabah 6'dan öğleden sonra 3'e kadar konak vapur iskelesinin oradan yemli attık, bizimle birlikte 100 olta daha vardı sanırım, iki tane çupra tuttuldu :) .

Syasar81

Yeni Üye
Adı
Sinan yaşar
Dün akşam gerenceye gittim. Birkaç yazılı hani ve kaya balığı aldım. Tabi tekrar geri bıraktım. Yemli oltalarımıza ise tek bir vuruş dahi olmadı. Muhabbet ve temiz hava ile geri döndük ;)