Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Jinza riga

Cem. C

Yeni Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar 40/60gr jigleri iyi mesafelere gönderecek bir kamış arayışı içindeyim. Jinza riga f/p ürünü gibi görünüyor ama hiç kullanıcı yorumu bulamadım. Kullanan bilen veya bu ayarda başka bir kamış önerisi olan arkadaşlar fikirlerini yazabilire sevinirim

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül

İki senedir kullanıyorum penn slamer lll 4500 ile kombinli lotus sarı ip 0,16 mm sarılı
Dengesi yerinde havada dağılmayan jigleri 100 m üzerine çok rahat atıyorum
İstanbul’da palamut avı için erim odaklı almıştım çok memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmetAR

Üye
Adı
Mehmet AR
Merhaba

Bende 1 ay kadar önce pek araştırma yapmadan sadece özelliklerine bakarak Jinza Riga 274 10-50 aldım. Ağırlığı 170 gram fuji porselen ve makine yatağına sahip. Atar aralığının hakkını veriyor 8-10 gram sahteden 50 gram popper a kadar sorunsuz attım. Bana göre eksileri kırmızı olması ve hızlı kamışlara alışık olduğumdan hızlı aksiyon olmaması. 450 - 500 Tl bandında alınabilecek bir kamış1.PNG

Cem. C

Yeni Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba

Bende 1 ay kadar önce pek araştırma yapmadan sadece özelliklerine bakarak Jinza Riga 274 10-50 aldım. Ağırlığı 170 gram fuji porselen ve makine yatağına sahip. Atar aralığının hakkını veriyor 8-10 gram sahteden 50 gram popper a kadar sorunsuz attım. Bana göre eksileri kırmızı olması ve hızlı kamışlara alışık olduğumdan hızlı aksiyon olmaması. 450 - 500 Tl bandında alınabilecek bir kamışEkli dosyayı görüntüle 110842
Yani yumuşak bir Kamış doğrumu anladım.