Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kanca için yer?

alpertunç

Yeni Üye
Adı
Alper Tunç Gürgen
Abilerim öğrenci olduğum içinnhem.elbecerim gelişsin hemde ucuza getirmek için kanca çantası kancalarımı şwmqndıralarımı ağırlıkları kaıkları vs. Koymak için bir çanta yapmayı düşünüyorumda aklımda bir fikir yok yardımcı olursanız sevinirim -_-:rolleyes::rolleyes:

Mulgogi

Aktif Üye
Adı
Engin ÖZKAN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abilerim öğrenci olduğum içinnhem.elbecerim gelişsin hemde ucuza getirmek için kanca çantası kancalarımı şwmqndıralarımı ağırlıkları kaıkları vs. Koymak için bir çanta yapmayı düşünüyorumda aklımda bir fikir yok yardımcı olursanız sevinirim -_-:rolleyes::rolleyes:
Aşağıdaki linkten bütçene uyacak işe yarar çantalar bulabilirsin. Ayrıca forumda, kel alaka ürünlerden işe yarar aparatlar, ürünler yapmış arkadaşlarımızın konuları mevcut.

Not: Tabi öncelikle mesajındaki yazım hatalarını düzeltmelisin. Zira ne yazdığını anlayabilmek için kelimelere 3-4 kez baktım. ;)

ANTA ve KUTULAR - ANTALAR Alba Shop Balk Av Dal ve Kamp Malzemeleri Sat Yaplmaktadr.

batuhannn

Yeni Üye
Konular: 2
Teşekkürleri: 3
0 Mesajı, 0 Teşekkür Aldı

Yaş 35 ve öğrenci mi :)
Ufak bölmeli kutular var fazla bir şey de tutmaz dükkanların hepsinde bulursun.

alpertunç

Yeni Üye
Adı
Alper Tunç Gürgen
Batuhan yaşı salladım ama çk merak ediyorsan 15 yaşındayım sorun para değil onu yapacağıma 8.30tlye alırım ama he istediğim gibi bölmeler olsun hemde sağlam ve el yapımı olsun die uğraşıyordum para sorun değil...Engin abi mobil olduğum için dokunmatik ya tam tıklayamıyorum hızlı yazarken bilgisayara su döktümde

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Alper'cim, ''yaşı salladım'' olur mu hiç? Hoş bir davranış mı bu sence? Şimdi misal ben 31 yaşındayım ve sana ''Alper ağabey'' diye hitap edeceğim, bu senin hoşuna gidecek mi? Bizler burayı bir aile olarak görmekteyiz ve birbirimize severek, karşılıksız yardımcı olmak için çabalıyoruz her gün. Bu da, samimiyet ve dürüstlük gerektirir diye düşünüyorum. Kendi hakkında bilgileri ''doğru'' girmen gerekir ki bu samimiyet layığıyla pekişsin ;) Ayrıca ismi ile hitap ettiğin Batuhan ağabeyimiz 42 yaşında, üye bilgilerinde açıkça yazıyor ;)

İğne çantası konusunda sana verebilecek orjinal bir fikir aklıma gelmedi. Ama forumdan ''Onur67'' nickli Onur ağabeyin bu gibi konularda oldukça yaratıcı fikirlere ve beceriye sahip. Ondan yardım talep edebilirsin ;) Forumumuzda şöyle bir köşe var mesela, burayı da inceleyebilirsin, belki aklına güzel bir fikir getirir; Kendin Yap, Keşfet, El Becerini Geliştir Köşemiz - Balık Avı Amatör ve Sportif Olta Balık Avcılarının Buluşma Noktası Balık Sevdam .

Bilgisayarın için üzüldüm, umarım en kısa zamanda problemin çözüme kavuşur. Ama telefondan dahi yazıyor olsan da bu, güzel Türkçe'mizi kötü kullanman için bir mazeret olmamalı bence ;) Keyifli paylaşımlar dilerim Alper...

alpertunç

Yeni Üye
Adı
Alper Tunç Gürgen
Can Abim çok saolasın yaş yerimi kapattım ve gerçek yaşımı imza yerine yazdım böyle olurmu