Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

KIZ İSMİ ARIYORUM!......

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Herkese hayırlı günler hayırlı işler. Allah'ın izniyle Mayıs ayının ortası gibi kız bebek bekliyoruz. Bildiğiniz gibi isim olayı ciddiye alınması gereken zor bir durumdur. Bende isim bulmakda zorlanıyorum. Eski Osmanlıca, Farsça belki Arapça pek bilinmeyen güzel anlamları olan isimler arıyorum. Yardımcı olabilecek dostlardan alternatif isimler bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler. Her daim rast gelsin......

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
nisanur ,elif ,zeynep, benim favori isimlerim. allah bağışlasın.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Allah hayırlı insan eylesin :) size bağışlasın fikir güzel ebrar olabilir erva olabilir sizin için biraz araştırırım :) hayırlı olsun :) darısı isteyene :)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kızım olsaydı iki isim vardı aklımda. Birincisi Zeynep. İkincisi Kayra. Kayranın anlamı Allah'ın hediyesi veya yardımı ;)

Atila KÖKSAL

Aktif Üye
Adı
Atila
Kan Grubu
A Rh Negatif
ALLAH Sağlıklı evlat nasip etsin, şimdiden gözün aydın yüksel bey..

site adı veriyorum baya geniş güzel bir arşiv var orada anlamları ve kökenleriyle birlikte isimler verilmektedir. Allah ismiyle yaşatsın.

İsim ve Anlamlarını görmek için tıklayın

guray.85

Aktif Üye
Adı
güray
inci yada incisu olablır veya sadce su ismi yada ırmak bunlar benm şahşi tercihim bırde eliz olabılır:)

trgy77

Üye
Adı
turgaydemir
Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin benimde sizin gibi mayıs ortasında bir oğlum olacak tabi cinsiyet belli olmayınca kız ismide düşündük en çok istediğim isim (TUANNA) olmuştu anlamıda çok güzel google dan rahatlıkla bulabilirsiniZ

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Sağlıklı bir ömrü olsun inşallah. İsim konusu gerçekten zor bir iş. Biz doğumdan bir iki gün önce karar verebilmiştik. Kız olursa AZE erkek olura ATA olucaktı, Ata oldu.:) Bahtı açık olsun.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
İDİL
Kızımın adıdır. Onlarca isim arasından finale kalan ve açıkara kazanan isim oldu.
:harika: