Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli, İzmit, Marina, Hereke, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel BALIK DURUMU

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Size asrin tiyosunu vereyimmi ulasli hakkinda buradan yazmiycam forum uyeleri ozelden mesaj yazssin bildigimi soyliyim uye olmayip av kopegi gibi bizi takip edenler var artik alenen tuyo vermiyorum ozelden her turlu soylerim arkadaslar KEYIFLI FORUMLAR

Bahsettigim tatlu su kurnazlari burada bizi takip edip bohcacilik yapanlar eminim bu mesajimida okuyorlar yok oyle yagma!!

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
Size asrin tiyosunu vereyimmi ulasli hakkinda buradan yazmiycam forum uyeleri ozelden mesaj yazssin bildigimi soyliyim uye olmayip av kopegi gibi bizi takip edenler var artik alenen tuyo vermiyorum ozelden her turlu soylerim arkadaslar KEYIFLI FORUMLAR

Bahsettigim tatlu su kurnazlari burada bizi takip edip bohcacilik yapanlar eminim bu mesajimida okuyorlar yok oyle yagma!!
yakışır abime katılıyorum sana yekta abim:harika:

İzmitAv

Aktif Üye
Arkadaslar istanbula gidecegimde teke ile karagoz eskine alma ihtimali olan bir yer varmi veyatta 2-3 parca disli anadolu yakasinda uygun bi yer soylerseniz sevinirim

davids

Aktif Üye
Arkadaslar istanbula gidecegimde teke ile karagoz eskine alma ihtimali olan bir yer varmi veyatta 2-3 parca disli anadolu yakasinda uygun bi yer soylerseniz sevinirim
Buradan gidenler genelde Kumkapı sahiline gidiyor ama geceleri çok tekin değil oralar.Hatta tek kişi çok sakat

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Ulaşlı mendirek bitmiştir.
Neden diye sorarsanız zıpkıncıların kamp yeri oldu.Roma mezarı ulaşlı mendirek kadirin yeri vb yerler.Olta atan insanları gördükleri halde genede dalmaktalar.Çapak mapak affetmeyip sıkıyorlar.
Abicim sen gene sorana söylede benim gözümde orayı çürüttüler artık.

İzmitAv

Aktif Üye
İzmit korfezi öldu bi istavrit var onada zipkin gecse oda biticekte :)

davids

Aktif Üye
Roma mezarının orada. bir zıpkıncı görmüştüm.Adam beline asmış 100 glık Eşkineyi artist artist sallıyor.Yavşak herif

davids

Aktif Üye
Ayrıca kendine zıpkıncı diyen birçok arkadaşın sirküler hakkında en ufak bilgisi yok.Hatta balığı bile tanımayanlar var

sedatic

Aktif Üye
Aslinda gördüğümüz yerde 2-3 kisi toplanıp dovmemuz lazım. ..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi