Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli, İzmit, Marina, Hereke, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel BALIK DURUMU

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İstavrit dün akşam üstü yemli ile atabay arkası 2,5 kg kadar aldım ama 3 kamış bayağı zahmetli oldu.İstavrit çok seyreldi sezon acıldığından beri bir çok gırgır gördüm körfezde dişli olmadığına göre gırgırlar dağıttı balığı diye düşünüyorum.

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
abi sen nediyorsun ben eskihisara iskele gittim 04,30 da yemli çinekop deniyim dedim one gırgırlar bi geliyor bi gidiyo abi abi neyse denedim hava aydıınlanakadar tık yok vuruş bile alamamdım döndüm istarvite ince takımla saat 6 dan 8 kadar 1kg kadar aldım ondan sora balık çıkmıyor

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi sen nediyorsun ben eskihisara iskele gittim 04,30 da yemli çinekop deniyim dedim one gırgırlar bi geliyor bi gidiyo abi abi neyse denedim hava aydıınlanakadar tık yok vuruş bile alamamdım döndüm istarvite ince takımla saat 6 dan 8 kadar 1kg kadar aldım ondan sora balık çıkmıyor
Tam yemli saati bittiğinde gidersen alamazsın halim ;) akşam hava kararırken başla gece 3 e kadar şansın yüksek mutlaka alırsın ;)

hcicek

Aktif Üye
sabah 05;30 istatvit var hisarda ben ince takimla 2 kilo aldim demedi demeyin ha
Üstadım bizde 3 haftadır her sabah 5'te hisardayız, lakin 2 arkadaş yarımşar kilo anca ya biz adam akıllı bi çapari tutturamadık şu an sürekli değişmekteyiz ancak doğru hepsi birbirine yakın hafta içi akşamları kaçıyoruz fırsat bulunca güneş batarken sonuç gene aynı bir iki tık tık 8-10 balık yallah eve :) sen takımlarını gebzeden mi alıyorsun çaparini bana da bi öneride bulunabilirsen bide senin tavsiyeni deneyim üstadım malum çapari bile çok önemli. Bide ben forumda yemli istavrit konusunu bulamadım, takibinde olan varsa bana link atabilir mi acaba Saygılar.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
istavriti her türlü alıyorumda bu sene sezonu açamadım cuma izmitteyim ctesi sabah suyunun kaçarı yok

gbf-team

Üye
Adı
Oğuz YILDIRIM
dün akşam başiskele mır mır denemesi sonuçsuz kaldı. 1-2 hafta daha var sanırım mır mıra
kıyıdan yemli istavrit tek tük açıkan gelen çaparacılarda max 1-2 kg istavrit vardı.
dişli ailesi denenebilir zarganalar havada uçuştu hava kararınca .
herkeze rastgele.

projeozkan

Yeni Üye
:))))) ikinci dediğin daha mantıklı sedat.bu haftasonu 6 olta sudaydı sadece 1 tane çapak geldi oda suya geri döndü zaten.su aşırı sıcak anlamadım valla.istavrit bile yok.
Abi aynen istavrit bile yoktu.bende hafta sonu 95 evler shılde motor ile açıldımaçıktan attım ama istavrıt bile yok denecek kadar az.hadi hayırlısı

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Bu haftasonu eşkine denemesi yapılacak.sabah suyunada rapalalar salınacak inşallah eli boş dönmeyiz:))mırmır bu sene gecikmeli geliyor anlaşılan.herkese rastgelsin.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu haftasonu eşkine denemesi yapılacak.sabah suyunada rapalalar salınacak inşallah eli boş dönmeyiz:))mırmır bu sene gecikmeli geliyor anlaşılan.herkese rastgelsin.
COŞKUN telefon numarını özelden gönderirmisin uğrarım yanınıza belki söz vermyim yinede