Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LEADER MİSİNA HAKKINDA YORUM

i_gulistan

Daimi Üye
Adı
ibrahim gülistan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Trabucco T-Force Taper Leader Misina Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Arkadaşlar bu yukardaki misina trabucconun lider misinası genelde lider olarak flurocarbon misina kullanılmakla beraber bu misinada flurocarbon ibaresini ben resimlerde göremedim.Düşünceleriniz ve uygun fiyatlı önerebileceğiniz başka florocarbon misina var mıdır? monofliment deyince akla gelen ilk isim lan trabucco bu konuda nasıldır?

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Leader olarak p-line shinsei tavsiye ederim. Bende kullanıyorum... (biraz satış elemanı ağzı oldu ama olsun)

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Leader olarak p-line shinsei tavsiye ederim. Bende kullanıyorum... (biraz satış elemanı ağzı oldu ama olsun)
Google'ın gözünü seveyim :) yazdım hemen pat diye çıkardı.
Sayın abim, Türkiye'de yok sanırım direkt yabancı sitelerden çıkıyor, nereden aldığınızı sorabilir miyim?
Bir de mm-lb değerlerine göre 0,34 ya da 0,42'den aşağısını almamak lazım gibi geldi bana. Hayatının trofesi atlar rapalaya sonra ağzında gidiverir biz de ööööle bakarız arkasından :D

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Google'ın gözünü seveyim :) yazdım hemen pat diye çıkardı.
Sayın abim, Türkiye'de yok sanırım direkt yabancı sitelerden çıkıyor, nereden aldığınızı sorabilir miyim?
Bir de mm-lb değerlerine göre 0,34 ya da 0,42'den aşağısını almamak lazım gibi geldi bana. Hayatının trofesi atlar rapalaya sonra ağzında gidiverir biz de ööööle bakarız arkasından :D
Spottan almıştım ben zamannında... halen var mı ellerinde kalmış mıdır bilmiyorum. Aslında bende de az kaldı alsam mı ne? Kalınlık olarak ben 0.41 buçuk kullanıyorum ama altıda olur sorun olmaz.

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Spottan almıştım ben zamannında... halen var mı ellerinde kalmış mıdır bilmiyorum. Aslında bende de az kaldı alsam mı ne? Kalınlık olarak ben 0.41 buçuk kullanıyorum ama altıda olur sorun olmaz.
Yurt dışı fiyatı iyi de kargo işin içine girince astarı yüzünü geçiveriyor, Spot'a bir bakmak lazım o zaman, teşekkürler :harika:
0.41 buçuk bana da iyi gibi geldi, neme lazım garanti olsun, bizim olsun, kovada olsun... :)

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Yurt dışı fiyatı iyi de kargo işin içine girince astarı yüzünü geçiveriyor, Spot'a bir bakmak lazım o zaman, teşekkürler :harika:
0.41 buçuk bana da iyi gibi geldi, neme lazım garanti olsun, bizim olsun, kovada olsun... :)
E öyle zaten... sadece trofe olayı değil eğer düğümleri sağlamlarından atarsan sahte taşa filan takıldığında çekiyorsun geliyor...