Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek avı için rapala aldım sizce uygunmu

ads290

Yeni Üye
levrek avlamada yeni sayılırım daha doğrusu rapala ile avalamada bizm orda genelde kefal yavrusu karides gümüş balığı ile avlanıyor levrek bende böyle bir rapala aldım denizde çok berrak değil hafif bulanık

hayalet avcısı

Daimi Üye
derin dalan sahte almışsın limaniçi benzeri yerlerde belki şansın olabilir sığ sularda kullanamazsın, bulanık sularda kulanacağım demişsin daha dikkat çekici renklere yönelsen daha evla,levrek avı raporlarındaki kullanılan sahteleri takip etmeni öneririm

ads290

Yeni Üye
ben adama suyum 20 cm felan altından giden işte orta seviye rapalası dedim bundan verdi tamamen dibemi dalıyor bu teşekkürler cevabını için daha yeniyim de araştırıyorum

ads290

Yeni Üye
bizim oralarda kefal yavrusu karides çoğunlukla avlanıyor levrek o yüzden böyle bir renk seçtim değiştirmelimiyim sizce

roy

Aktif Üye
rahat 60-70cm dalari var bu sahtenin. maket için 12-15cm minnow sahtelere bakmani tavsiye ederim.

ads290

Yeni Üye
peki bu yinede levrek avı için uygunmu biraz benziyor dediğiniz marka ile fotoğraftada büyük çıkımş olabilir büyük bir rapala değil

Musti.barut

Daimi Üye
Bölgeye göre hangi sahte işe yarar bilmem ancak geceli gündüzlü açık hava kapalı hava da değişkenlik gösteriyor en basiti kapalı ve gece avlarında parlak renkler açık ve güneşli havalarda mat renkler iş yaptığını görüyor duyuyoruz