Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LINEAEFFE EXTREME SURF KAMIŞ MODİFİKASYONU 2

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
Merhaba arkadaslar uzun zamandır LINEAEFFE EXTREME kamısıma nasıl bırsey yaparım dıye dusunuyordum aklıma ıp ıle sarma olayı geldı sonra hemen denemelere baslayım dedım ıpı guzelce sarıyordum fakat ılk yapıslarda bır turlu sıralı dızısı yapamıyordum begenmıyordum sonra ıpı sokuyordum yap boz derken bı baktım 5 tane koca ıpı harcamısım sonra ıpe desen vermeye basladım bu seferde ıp ıle desen vermeyı beceremıyordum bır turlu olmıyordu gıne yap boz derken ortaya boyle bırsey cıktı.. son asama reçıne olayı ıdı guzelce kamısa reçıne surup kamısı bıtırmıs oldum..

Lineaeffe extreme - YouTube

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eline sağlık, güzel olmuş Vural

sunny1403

Daimi Üye
Adı
Tahir
Gayet güzel olmuş..Ellerinize sağlık..

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Sen yakında shimano ya rakip olursun...Senden kamışta bekliyoruz vural...Tebrikler...

furunotr

Daimi Üye
Adı
Haluk Pirinç
Oldukça iyi duruyor; bilhassa epoksi uygulanışı...

O bu değilde şu tasarladığınız tezgahtan Türkiye'de hiçbir tamir yapan yerde yok diye biliyorum, tamirdeki epoksi uygulamalarına bakılınca anlaşılıyor zaten; yanarım da ona yanarım...

B

BS Okuru

Misafir
Gayet güzel olmuş..Ellerinize sağlık..
Teşekkür ederim Sagolasın..

Sen yakında shimano ya rakip olursun...Senden kamışta bekliyoruz vural...Tebrikler...
Abi gereklı malzeme ve ekıpmanlar olsa kesın denerdım acıkcası

Oldukça iyi duruyor; bilhassa epoksi uygulanışı...

O bu değilde şu tasarladığınız tezgahtan Türkiye'de hiçbir tamir yapan yerde yok diye biliyorum, tamirdeki epoksi uygulamalarına bakılınca anlaşılıyor zaten; yanarım da ona yanarım...
Istocta bı fırmada var Haluk abı..