Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF için hangi misinayı almalıyım?

onrayt

Aktif Üye
Gam yapma konusu sanirim orgu sayisi ile de alakali. Gecen kendonun 4 sargilisini sardik 2 atistan sonra ip komple yurudu. Sonra 8 sargili markasini hatirlamadigim bir ip sardik su an gayet rahat calisiyor.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Sizce LRF için Powerline Extreme mi? Fins mi?
powerline hiç kullanmadım, bir iki marka önceden ip misina kullanmıştım çoğunda kuşgözü dediğimiz olayı ve karışmayı yaşamıştım ama finste yaşamadım. 2 ya da 3 avdır fins kullanıyorum hiç bir sıkıntı olmadı gayet memnunum.

blaze

Aktif Üye
Adı
Ümit
Sizce LRF için Powerline Extreme mi? Fins mi?
Powerline extreme daha önce surf takımda kullandığım bir mono, biraz sert yapısı var. Tercihiniz mono olacaksa lineaeffe Hikaru ilk lrf setimde kullanıp memnun olduğum bir misina. İp olarakta bugüne kadar savagear 4 kat 0.06 ve 0.10 mm ile daiwa tournament 0.08 mm ipler kullandım ve hepsinden memnunum, kuş gözü vb. problemlerim olmadı.
Nacizane tavsiyem mono yerine en fazla 0.08 mm ip yönünde olacaktır. Atar aralığı uygun bir kamışla erim inanılmaz artıyor monoya kıyasla

istcool

Aktif Üye
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Powerline extreme daha önce surf takımda kullandığım bir mono, biraz sert yapısı var. Tercihiniz mono olacaksa lineaeffe Hikaru ilk lrf setimde kullanıp memnun olduğum bir misina. İp olarakta bugüne kadar savagear 4 kat 0.06 ve 0.10 mm ile daiwa tournament 0.08 mm ipler kullandım ve hepsinden memnunum, kuş gözü vb. problemlerim olmadı.
Nacizane tavsiyem mono yerine en fazla 0.08 mm ip yönünde olacaktır. Atar aralığı uygun bir kamışla erim inanılmaz artıyor monoya kıyasla
link verebilirmisiniz hocam

centetic

Aktif Üye
Powerline extreme ip değil miydi? mono demişsiniz ama?

Burak Kızılırmak

Daimi Üye
Adı
Burak ARIK
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
İlgilenirseniz varivas öneririm hatta tek geçerim lrf de incelik ve sağlamlık ve atış mesafesi üçü bir arada biraz pahalı ama her türlü değer.