Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF Kamış Yardım ( Wily Nash 210 )

Laplace45

Yeni Üye
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Fast aksiyon olması, wtd ve jerk aksiyonlarini daha iyi verebilmek içinmidir
Teşekkür ederim. Hem wily nash hemde shimano fx xt fast aksiyon. Shimano yu bilmiyorum ama wily solid uçlu. Ustlardan iyi kamislarin tabular gövde solid uc olduğunu duymuştum. Bu dogrumudur bilginiz varmi

Laplace45

Yeni Üye
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Kudos bakacağım ancak dediğin gibi shimano fx xt şuanki tek favorim, daha önce shimano alivio 240 spin kullandım ve okumanın 2 modelini kullanmış birisi olarak (fina pro, g force) shimano gözümü kapatıp alacağım tek marka suanda kendi tecrübem göre, ancak ustaların tavsiyesi dediğin kudosta daha önce gözüme çok takılmış tı tekrardan göz gezdireceğim
Teşekkür ederim. Fx xt 1-11 atarli yi deneme şansınız oldumu 6-7-8 gr sahtelere aksiyon nasıl. En düşük kaç grda verim aliniyor

fokumus1990

Yeni Üye
Lrf tecrübem hiç olmadı sadece 10-35 arası spin ler içindi yorumum. Ama alıcam 😊

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Teşekkür ederim. Fx xt 1-11 atarli yi deneme şansınız oldumu 6-7-8 gr sahtelere aksiyon nasıl. En düşük kaç grda verim aliniyor
1-11 atarlı kamışta 6-7-8'de verim alırsınız.

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Ben Alba Star Critical 2-12gr ile başladım çok memnun kaldım, lrf'yi sevdim.
Shimano en başlangıç seviyesi olsa bile üzmez.
Kudos'u inceleyin fiyat performansta iyi, ben kamışları inceledim güzel ancak merada görmedim.
Okuma deadringer'da güzel kamıştır.

ugryy

Aktif Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fuel spin 2-12gr ortadan esneyen bir kamış bilginize. Erimi çok iyi değil ve uç hassasiyeti 2-3gr silikon için zayıf.

Laplace45

Yeni Üye
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Fuel spin 2-12gr ortadan esneyen bir kamış bilginize. Erimi çok iyi değil ve uç hassasiyeti 2-3gr silikon için zayıf.
Teşekkür ederim. Dead Ringer içinde aynı yorumu yapmışlardı, gövdeden esneyen diye. Sizin gözünüze çarpan önerebileceğiniz F/P ürünleri varmı

retiikulum

Üye
dam yagi 2-12 2.10 cm de düşünebilirsiniz. 7-8 gramlarda erimi güzel .Alman menşei bir kamış.