Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF'de sert sahte performansı

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında alperserttas tarafından paylaşıldı.

1. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

Merhaba hobidaşlar... Bir konuda fikir almak istiyorum sizlerden.
    usami popperları, duo popperları, duo tetra works 42-48, yurameki, bivi, zebra glow olsun bir çok LRF sahtesi piyasada mevcut. Fiyatları ise silikonlardan çok çok yukarıda olan bu sahtelerle performansınız ne oldu. Av resimleriniz var mı yada avlandınız mı? Avlandıysanız hangi derinliklerde iş yaptı? Genel olarak sert maket sahtelerden performans alan varsa buyrun yoruma...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karga

karga Aktif Üye

Tetra works zebra glow gayet iyi engin de kullanıyor bivi yide kullanmış genelde istavrit ve zargana da ise yarıyor bende sahteyle foto yok ama enginde var koyar herhalde kullanımı icin dikkat edilmeli takılma konusuna sonuçta pahalı sahteler onun dışında baby jig lerden gecen sene sonuç almıştım ama bu sene pek hareket olmadı

alperserttas bunu beğendi.
  4. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

malesef ben de aldım ama hareket yok. hatta farklı bi ürün daha buldum. Duo manic. toto zebra glow mera çok sığ olduğundan bi deneyemedim. heralde mayısa kadar yatacak. bi de bunu deneyeceğim bakalım. ama genel olarak sahteye balık bindiremiyorum.

Ekli Dosyalar:

5. karga

karga Aktif Üye

Boy ağırlık marka nedir

6. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

Duo bay ruf manic,
    • Boy : 95 mm
    • Tip : Sinking (Batan)
    • Ağırlık : 8 gr
    • Aksyon : Çırpınma ve Titreşim
    • İğneler : #10

7. karga

karga Aktif Üye

Süper mis denemek lazım :)

8. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

zarganada iş yapar dediler. Ama zarganaları dişliler yedi şansıma da :D zargana zamanı da değil sanki :)

9. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Ben zebra glowumu yenikapıda bir gemi halatında bıraktım. Aklıma geldikçe kahroluyorum. Siz siz olun bir taraftan yemli bir taraftan lrf filan denemeyin.

10. alperserttas

alperserttas Aktif Üye

işte fiyatları bu kadar yüksek bu ürünlerin bu fiyatlarının yanında kimler alıp da ne kadar iş yaptırabildiğini merak ettim. Ben de bir tane bıraktım yanımdakine yardım ederken. acaba gerçekten bu fiyatların hakkını veriyorlar mı şehir efsanesi mi bu maketler.

11. trkc

trkc Aktif Üye

Lrfci olup da eline bir şekilde bu küçük pahalı sahtelerden tutuşturulmayan kalmadı herhalde. İnanılmaz bir şekilde şişirildi. Birçok kişinin bu sahteleri daha bu işe yeni başlarken, lrf takımıyla birlikte aldığını görüyoruz. Güzelce reklam edildi. Olmazsa olmazmış gibi gösterildi. Daha kamış tutmayı bilmeyen adamlara paso bunlar önerildi. 2 gramlık sahteye 50 lira vermeye çekinen de kalmadı artık. Sonra ne oldu? Küçük bir kısım bunların hakkını verdi. Diğerleri de ya çalıştıramadı ya da oraya buraya taktırıp elindekinden oldu. Hakkını verebilecekseniz alın. Eğer doğru kullanabiliyorsanız güzel sonuçlar alınabiliyor ama diğer ihtimali de mutlaka gözden geçirin. Reklamların kurbanı olmayın..

erphan, kerem03, devrim2150 ve 4 kişi daha bunu beğendi.