Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

onur_55

Daimi Üye
Adı
onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hadi dişli bitti.onu kovalamanın pek anlamı yok.peki mavriş çıkar mı bu mevsimde.eğer çıkıyorsa internetden boru kurdu siparişi edip haftasonları denemek isterim.özellikle kadıköyde nerden denenmeli.hasan bey siz bilirsiniz :)

suadiyeli

Yeni Üye
iki gündür suadiye otelinin önünden mantarlı ve dip takım atıyorum. benim dışımda 7 8 kişi daha oluyor. bu iki gün sadece gelincik geldi onları da kedilere verdim açıkçası. tutanlar da iskorpit ve vatoz çekiyor. en kötü mezgit olurdu bizim oralarda artık mezgit de yok.
bu hafta tutmayacağım bir daha. haftaya deneyeceğim.
ama çok ciddi anlamda balıkta azalma var arkadaşlar.

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hadi dişli bitti.onu kovalamanın pek anlamı yok.peki mavriş çıkar mı bu mevsimde.eğer çıkıyorsa internetden boru kurdu siparişi edip haftasonları denemek isterim.özellikle kadıköyde nerden denenmeli.hasan bey siz bilirsiniz :)
Onur bey yem olarak çeşitlendirin bence teke, karides ve boru kordu yapmak mantıklı hatta burda midye ve kaya kurdunu daha cok seviyor .Avlanma 21:00 sularında gece özellikle sessizlik bu balık için önemli mesela kartal kumcularda in çin top oynayan bir mekan var ordan deneniyor ama sizin oralarda sapak böle yatların cekildiği bi vardı ismi aklıma gelmedi şimdi ordu evinin ordan aşa iniyorsun hatta ordan içe doğru denenebilir gene haydarpaşa vapur iskelesinin oralardan , kalamış burnuna doğru olabilir sapa uygun gördüğün yerlerden deneyin derim nacizane .Hatta yem de yeni bi arkadaş boğaz forumu böl. yazdı daha şu kokulu yemler var dedi ben denemedim ama çok iyi iş yapıyormuş artı zamanı da geçti aslında yapsa yapsa 1 -10 gün daha yapar oda yatağında derine kaçar fazla kalmaz .Rastgele şimdiden :)

onur_55

Daimi Üye
Adı
onur
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Onur bey yem olarak çeşitlendirin bence teke, karides ve boru kordu yapmak mantıklı hatta burda midye ve kaya kurdunu daha cok seviyor .Avlanma 21:00 sularında gece özellikle sessizlik bu balık için önemli mesela kartal kumcularda in çin top oynayan bir mekan var ordan deneniyor ama sizin oralarda sapak böle yatların cekildiği bi vardı ismi aklıma gelmedi şimdi ordu evinin ordan aşa iniyorsun hatta ordan içe doğru denenebilir gene haydarpaşa vapur iskelesinin oralardan , kalamış burnuna doğru olabilir sapa uygun gördüğün yerlerden deneyin derim nacizane .Hatta yem de yeni bi arkadaş boğaz forumu böl. yazdı daha şu kokulu yemler var dedi ben denemedim ama çok iyi iş yapıyormuş artı zamanı da geçti aslında yapsa yapsa 1 -10 gün daha yapar oda yatağında derine kaçar fazla kalmaz .Rastgele şimdiden :)
Teşekkür ederim detaylı cevabınız için hasan bey. :)

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben teşekkür ederim Onur bey rastgelsin inş :)

akifk

Aktif Üye
Adı
Akif Kemaloğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Ercüment86 dün akşam sanırım kesat geçti, ses seda olmadı sizlerden.

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
biraz geç oldu ama dün 3 çino 1 sarıkanat 8-10 tane mezgit 1 tane vatoz çektim bilginize maltepe dolgu alanı
İnecem yarın sabah bende bi bakim oralara nasipse alırız bişeyler .Rastgele .:)