Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Ozkanar

Yeni Üye
Adı
Ozkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Pendik sahilde ruzgar durumu nasil bende kac gundur lrf icin inmek istiyorum ama pendik kopru tarafindayim buralar ruzgarli diye inmek gelmiyor icimden.

ergunnugre

Üye

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Selamlar herkese :) Cumartesi günü sabah suyu arkadaşla izmarit avı yapalım dedik. Uzun zamandır izmarit durumunu kontrol etmiyorum bu aralar başladımı ve nerelerde var. Geçen sene maltepe doldurma dragos ve küçükyalı mendirekten alınıyordu ama bu sene deneyen oldumu ?

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Selamlar herkese :) Cumartesi günü sabah suyu arkadaşla izmarit avı yapalım dedik. Uzun zamandır izmarit durumunu kontrol etmiyorum bu aralar başladımı ve nerelerde var. Geçen sene maltepe doldurma dragos ve küçükyalı mendirekten alınıyordu ama bu sene deneyen oldumu ?
Selamlar güneş çok kuvvetli olmadığı müddetçe izmarit çıkıyor özellikle akşam güneş ışınları kırılmaya başladığında mavişler kendini gösteriyor,bahar başında olan Eşkinalar ortalıkda hiç yok işin ilginci bu sene hiç ispari görmedim, bu yazdıklarım pendik sahil ve marina mendirek ve yakınları için geçerli akşam suyunda dişlide çıkıyor lakin günü gününü tutmuyor balığa denk gelmek lazım,
Geçen haftadan 2 kare ekiyorum,

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Selamlar güneş çok kuvvetli olmadığı müddetçe izmarit çıkıyor özellikle akşam güneş ışınları kırılmaya başladığında mavişler kendini gösteriyor,bahar başında olan Eşkinalar ortalıkda hiç yok işin ilginci bu sene hiç ispari görmedim, bu yazdıklarım pendik sahil ve marina mendirek ve yakınları için geçerli akşam suyunda dişlide çıkıyor lakin günü gününü tutmuyor balığa denk gelmek lazım,
Geçen haftadan 2 kare ekiyorum,

En son 10 gün önce 1 tane eşkina aldım içinden çok az yumurta çıktı . Yavaştan yumurtalanmaya başladılar tahminen ay sonuna kadar anadoludan az av verirler . İstanbulda spinden soğuduğum için hiç spinle lüfer peşinden koşmak gelmiyor . İzmarit avınada özel olarka gitmediğim için çok detaylı bilmiyorum avlakları sadece avlandığım bölgelerde tutanlara ras geldiğim 3 bölge var . Pendikte 10 gündür çok çıkmadığını söylediler ama diğer bölgeleri bilmiyorum.

KARADENİZLİ

Yeni Üye
Adı
Enver D.
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Bu sabah pendik burundan sabahleyin 3 ispari 3 mavi iri izmarit yakaladım.ben devamlı aynı bölgeye takılırım.Bazı sabahlar bazende akşam üzeri istavrit,izmarit,ispari,kikla yakalıyorum.daha boş döndüğüm olmadı.Uğraşana işi bilene balık geliyor.İzmarit ve ispariye başıboş 20 lik misina 10 numara çelik iğne kullanıyorum.Bazende midyeyi kırıp kabuğun bir tarafını koporıp içinin sert kısmına iğneyi takıp 15 metre ileriye atarak dipten ALLAH ne verdiyse yakalıyorum.

Son düzenleme: