Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

agaydemir

Aktif Üye
Adı
Aydın Aydemir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
balıkları dün akşam 19.00 21.00 arası küçükyalı sahilden alındım.çok açık atmak gerekiyor yine..yanımdaki arkadaş ta 1 tane lüfer aldı saat 18.00 gibi.yem balıkçıdan aldım.gece balık ufalıyor.arada ufak çinekopların vuruşları heyecan yaratıyor.
Tebrikler.. Güzel balılar... Yeni mendireğin sağ tarafındamıydınız?

senseycan

Üye
Dün akşam arkadaşım ile kartal sahilde koçtaştan 100 metre geride olta attık. saat 20:00 - 23:30 arası hiçbir vuruş alamadık. Olta atan çok arkadaş vardı ama onlardan da ses çıkmadı. Heralde dün akşam Kartal civarında balık yoktu.

Bol şanslar...

selcukezer

Daimi Üye
Adı
selçuk ezer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün akşam arkadaşım ile kartal sahilde koçtaştan 100 metre geride olta attık. saat 20:00 - 23:30 arası hiçbir vuruş alamadık. Olta atan çok arkadaş vardı ama onlardan da ses çıkmadı. Heralde dün akşam Kartal civarında balık yoktu.

Bol şanslar...
balık baya azaldı heralde geçen hafta sonu da ben tek vuruş alamadan döndüm ama sağımdaki 3 solumdaki 3 çinekop aldı :D:D

poyraz

Daimi Üye
Balıkta bu aralar ciddi bir şekilde düşme var balık hem az hemde çok ufak.

medmarine2

Aktif Üye
Adı
Soner Coşar
Kan Grubu
A Rh Negatif
Balık var varda baya bir açıkta. Pazar gecesi zokada 16 adet limit üstü balık aldık. Kıyıdan 370 Mt açıkta.