Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Ercüment86

Aktif Üye
Adı
Ercüment

atakan

Üye
Adı
Atakan Atak
Önder selam, dün akşam ki durum hakkında bilgin var mı? Eşkina felan?

Adı
Önder Özen
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Önder selam, dün akşam ki durum hakkında bilgin var mı? Eşkina felan?
Merhaba Atakan abi. dün akşam evdeydim çıkmadım, fakat sabah caddebostan migrostan başlayıp, pendik marinaya(tam ismini unuttum) kadar ne kadar balıkçı varsa yanlarında durdum sohbet ettim, bi taraftanda spin antrenmanı yaptım. erkek kadın genç yaşlı çoluk çocuk herkes şamandıralı çapari atıp bir aylık yavru istavritleri sevinerek topluyordu. izmarite atanlarda tık yok. kovalarda eşkina görmedim. Sadece kartal koçtaşın önünde bir tane amca akşam saat 11den sabah 7'ye kadar 10-12 adet karagöz tutmuştu. bende 600'e yakın atış yaptım fakat takip bile alamadım :)

ssargut

Üye
şamandıra ve çapari nası olur ki?
Şimdi burada abilerim var eğer doğru değilse düzetirler. Çapari ile bildiğimiz üzere at çek yöntemi ile avlanılıyor.( ben böyle yapıyorum ) Şamandıralı ise akşam hava karardıktan sonra misinaya stoper takarak (benim hep takılı duruyor) klipsi çıkart,sonra üzerine ana bedene şamandıranın halkasından misinayı geçirip daha sonra klipsi misinaya bağlıyoruz şamandıra klipsin üzerinde gezici rolü oynuyor. daha sonra derinliğe göre stoperi ayarlıyoruz.klipsede normal istarvit çaparisi takılı. Ben maltepe taraflarında avlanıyorum genelde kamışı tuttuğun yerden 2.-3. halka arası. Şamandıranın üzerinede fosfor takıp atıp bekliyorsun. fosfuru izliyorsun :) ... hatam varsa arkadaslar duzeltsınler...