Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

gürbüz

Aktif Üye
Adı
İbrahim GÜRBÜZ
Powerline extreme 0,14-0,16 gri,tavsiye ederim...

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
bencede yanlız vurduğunda insanın duydugu haz süper oluyor :) bu arada bende fibercabon misina var 0.16 çok gam yapıyor ve düğüm atarken düğüm tutmuyor. sende bu sıkıntılar varmı. yada sen ne kullanıyorsun?
0.08 power pro ip var simdilik bir sorun gormedim .

i2ecep

Üye
Adı
Recep kargavuş
selam yemli mi attınız yem olarak ne kullanıyorsunuz
Capari ile aldim kusura bakmayin biraz gec oldu. Arkadaslar kucukyali menderek gunun her saati cok guzel izmarit yapiyor,menderegin sol taraftan midye ile guzel izmarit alirsiniz , aksam 8 gibide istavirt baslar gece 11 e kadar sonra kesiyor. Gece 11 den sonrada teke ile giris sag tarafdan eskina almaniz mumkun karagozde mevcut.

gkcn79

Yeni Üye
Adı
gökçen
Kan Grubu
A Rh Pozitif
öncelikle herkese selamlar sitede yeniyim,paylasım konusunda hatam olursa affedin. bugün saat 15 00- 20 00 arasında maltepe tarafından kıyıdan 200 metre acıkta 3 adet kırlangıç aldım.2 kilo kadarda mezgit aldım.yem olarak tavuk kullandım.

Ekli dosyalar

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
öncelikle herkese selamlar sitede yeniyim,paylasım konusunda hatam olursa affedin. bugün saat 15 00- 20 00 arasında maltepe tarafından kıyıdan 200 metre acıkta 3 adet kırlangıç aldım.2 kilo kadarda mezgit aldım.yem olarak tavuk kullandım.
maşallah bereketli olsun güzel balık

murat.demirel05

Yeni Üye
Merhabalar bende uzun zamandir gidemiyordum malum isguc ramazanda araya girince gecen gun ayin 4 de uskudar kuskonmaz caminde idim 2 kilo kadar aldim sardalya ama tek basima isi bilenler 25 li capari yapiyor dolduruyordu valla bizde yavrum 10lu istavrit caparisine ikitane uctane bestane ne gelirse aldik

erdem1905

Yeni Üye
Adı
erdem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
MERHABALAR, ÖNCELİKLE HERKESE BOL TROFELİ AVLAR DİLİYORUM. KARTAL CİVARINDA OTURUYORUM GECE VEYA GÜNDÜZ YEMLİ VEYA ÇAPARİ, SPİN VEYALRF FARKETMEZ ÇOK PROFESYONEL OLMASADA HEMEN HEMEN BÜTÜN AV DİSİPLİNLERİ İÇİN TAKIMIM MEVCUT FAKAT MERA VE AV ARKADAŞI KONUSUNDA SORUN YAŞIYORUM.ARAÇ KONUSUNDA SORUN YOKTUR ANCAK BAZI NEDENLERDEN DOLAYI ÇOK UZAKLARA GİDEMİYORUM BOSTANCI-PENDİK ARASI MAKSİMUM AVLAK MESAFEM. BU KONUDA BANA EŞLİK EDEBİLECEK ARKADAŞLAR VARSA BERABER AV YAPMAK İSTERİM. HERKESE KEYİFLİ VE BOL TROFELİ AVLAR.

i2ecep

Üye
Adı
Recep kargavuş
MERHABALAR, ÖNCELİKLE HERKESE BOL TROFELİ AVLAR DİLİYORUM. KARTAL CİVARINDA OTURUYORUM GECE VEYA GÜNDÜZ YEMLİ VEYA ÇAPARİ, SPİN VEYALRF FARKETMEZ ÇOK PROFESYONEL OLMASADA HEMEN HEMEN BÜTÜN AV DİSİPLİNLERİ İÇİN TAKIMIM MEVCUT FAKAT MERA VE AV ARKADAŞI KONUSUNDA SORUN YAŞIYORUM.ARAÇ KONUSUNDA SORUN YOKTUR ANCAK BAZI NEDENLERDEN DOLAYI ÇOK UZAKLARA GİDEMİYORUM BOSTANCI-PENDİK ARASI MAKSİMUM AVLAK MESAFEM. BU KONUDA BANA EŞLİK EDEBİLECEK ARKADAŞLAR VARSA BERABER AV YAPMAK İSTERİM. HERKESE KEYİFLİ VE BOL TROFELİ AVLAR.
Bende arac yok kislari spin yazlari capari ve gece eskina avlarina cikiyorum haberleselim anadolu yakasindayim bende

erdem1905

Yeni Üye
Adı
erdem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende arac yok kislari spin yazlari capari ve gece eskina avlarina cikiyorum haberleselim anadolu yakasindayim bende
telefon gonderebilirseniz haberleselim recep bey ikimizinde müsait olduğu bir gece veya gündüz avı yapabiliriz ama mevsim itibari ile gece eskina avı daha uygun olur gibi.