Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Ama yem önemli eğer bulamazsak kuru kurtla zor iş.

GökhanEkiz

Yeni Üye
Adı
Gökhan EKİZ
Tamam size bol şanş, bende tuzla sahilde deneyeceğim şansımı :) Artık bakarız yarın raporlara :)

coredon

Daimi Üye
Adı
FERHAT SARI
Geçen gittiğimizde akvaryumda vardı.Şansımız yok boru kurdu için aradım ama perşembe günleri taze geliyormuş.Evet teke bulmak biraz daha kolay.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Ferhat selam,
bu akşam erteledik,bir ara olmadı başlık açar öyle buluşuruz yine.
Nihat merhaba,
bu akşam ertelendi,ama haberleşelim bir akşam için.bana telefon'unu özelden bildir istersen.
Ama yem önemli eğer bulamazsak kuru kurtla zor iş.
yem konusu gerçekden önemli,geçen gün aldığımız tam anlamıyla bir fiyaskoydu.yanlış anlaşılmasını istemem ama satıcı arkadaşlar keşke bu durumda yemin tazeliği konusunda en azından abi tavsiye etmem gibi söylemlerde bulunmalıdır.bırakın idare etmeyi cıvık,cıvık olmuştu yem,iğneye bile takamadık !
Mustafa abi ile bir konuş istersen. Onun bildiği teke satan bir yer var. Bana baya övmüştü.
Önder'im merhaba,
evet dediğin gibi denizden çıkartamayacak durumda olan arkadaşlar yol güzergahlarınada uygun olursa pendik kaynarca'da bir yer var,buraya yazmıyım ama isteyen arkadaş olursa bana mesaj atsın telefonunu ve tarifini veririm.

aklımda kaldığı kadar 10 adet teke 1.tl ve her boy teke var,kocaman bir depo içine deniz suyu koymuş ve büyük motor ile hava sirkilasyonu sağlıyordu sürekli hepsi kımıl,kımıldı :D

ha bu arada tesadüfen gördüm.