Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Marukyu İsome ile Kumsaldan Beklemeli Av Tavsiye

mali198534

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali
Değerli balık sevdalıları merhabalar;
Önümüzdeki hafta tekirdağ yenice taraflarına gideceğim iş dolayısıyla gitmişken surf takımımı da yanıma alayım diyorum. Geçenlerde yaklaşık 2 ay kadar önce gittiğimde yem olarak boru kurdu kullanmıştım bayağı da iş yaptı. Ama elimde az sayıda olduğu için erken bitirdim avı. Bu sefer gittiğimde yine üç köstekli takımımı suya göndereceğim ama bu sefer yem için farklı bir fantezi yapıp isome marukyu kurtlardan mı kullansam acaba? Yemli olarak yatırsam su içerisinde kendi kendine oynarken mırmır, eşkina veya minekop atlar mı sizce? Rüzgarlı havada LRF pek iş yapmayabilir yoksa LRF ile zoka şeklinde aksiyonlu da çalışırım ama bir de böyle bir denemee yapmak istiyorum.Desteklerinizi ve önerilerini bekliyorum herkeze rast gelsin.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
@Hamdi abi sen olmasan biz ne yapacaktık isome ve berkleyin bir sürü çeşitini getirmişsin helal olsun sana ne diyeyim.

mali198534

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali
şöyle bir video izlemiştim. kendim hiç denemedim beklemeli avı ama arkadaş denemiş

Engin abi merhaba ben de böyle birşey düşünüyordum kafamda kurguluyordum. Sonra bu videoyu gördüm de sorayım dedim. Zaten dediğim bölgede çıkacak balıklar genelde mırmır, eşkina ve minekop vs. Olmadı yan tarafta da LRF atmaya çalışırım. Artık kumsaldan ne kadar ileri atabilirim iş yapar bilmiyorum ama? Denemelerimi yapacağım.

mali198534

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Engin abi merhaba ben de böyle birşey düşünüyordum kafamda kurguluyordum. Sonra bu videoyu gördüm de sorayım dedim. Zaten dediğim bölgede çıkacak balıklar genelde mırmır, eşkina ve minekop vs. Olmadı yan tarafta da LRF atmaya çalışırım. Artık kumsaldan ne kadar ileri atabilirim iş yapar bilmiyorum ama? Denemelerimi yapacağım.
Rasgele şimdiden. balık illa çok açıkta olacak diye bir şey yok. 30 cm derinlikte bile mırmır görmüştüm. gece balıklar çok fazla yanışırlar kıyıya