Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Memlekete gidiyorum, takımları götürmeli miyim ?

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
S.a arkadaşlar kısmetse önümüzdeki hafta çarşamba günü yani 25 kasım sabahı memlekete annemin babamın yanına gidiyorum. Nasip olursa bir hafta kadar kalıp daha sonra babamın aracıyla onları istanbula getireceğim.

Memleket Erzincan / Kemah.

İlçemizin tam ortasından fırat nehrinin bir kolu olan karasu akmakta. Geçtiğimiz yıllarda tatil için gittiğim bazı noktalarda balık avlandığına şahit oldum fakat üzerine hiç gitmedim. Daha önce tatlısuda hiç ama hiç avlanmadım. İki adet spin bir adet lrf kamışım bulunmakta. Bazuka çantası vs. de var. Sizce götürsem burada avlanabilir miyim ? Ve avlanmak için hangi ekipmanları önerirsiniz ?

Teşekkürler.

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Hangi balıklar oluyor orada?

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Bence takımlarını al derim. bende Elazığlıyım ama hiç gitmedim. Annem anlatır rahmetli dedem fırat nehrinden insan boyu balıklar tutarmış. spin kaşık sahte al bir şeyler ne geleceği hiç belli olmaz. mepss te almanı tavsiye ederim.

i_gulistan

Daimi Üye
Adı
ibrahim gülistan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Orda büyük firat turnasi cikar bazen alabalikta al pisman olmazsin

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Nehir varsa alabalık ta yakalayabilirsiniz. Küçük mepps ler işinize yarar. Karadenizli bir abim var, o her sene ağaç dalı ile tutar, siz bence götürün bir spin takım, bişeyler muhakkak tutarsınız ;)

HasanÖner

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi bende Erzincan kemaliye'liyim :)