Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba Arkadaşlar.Balık Bulucu Konusunda Fikrinize İhtiyacım Var

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Abi herşeyi sordum akü bağlantısı aklıma gelmedi.cihazı baytekin den teslim aldım.ben bir + ve - olur onuda bağlarız dedim :)

advedanta

Üye
Adı
CİHAN DEMİREL
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi herşeyi sordum akü bağlantısı aklıma gelmedi.cihazı baytekin den teslim aldım.ben bir + ve - olur onuda bağlarız dedim :)
Emrecim,
Anladigim kadariyla kirmizi + siyah - , fakat mavi ve kahverengi kabloyu bende cozemedim. Benim raymarin cihazimdada 3 kablo var. Kirmizi ve siyah + ve - , mavi ise desarj kablosu.bensadece kirmizi siyahi bagladim ve kullaniyorum. Sayet cozemezsen Baytekin firmasi ile mutlaka irtibata gec.

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende çözemedim abi.garmin hız sensörleri var mavi kahverengi onun icin midir acaba dedim.
Bende kırmızı ve siyah i bağladım ve çalıştı cihaz bakalım yarin da suya indirecegim .o kadar heves ile aldık inşallah etkin biçimde kullanabilirim

dusty35

Aktif Üye
Üstadım onlar data kabloları. Hız ölçüm / sıcaklık ölçüm / GPS protokolü gibi datalar. Kullanmayacaksan onları emniyetli bir şekilde bantla.
Cihazını güle güle kullan. Umarım sana iyi zamanlar yaşatır.

Gelici

Üye
Adı
Hüseyin Gelici
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar ben bir yıldır araştırıp incelemekteyim son olarak kararımı Garmin strike 4 cv olarak verdim. Bu hafta başı satın aldım Kutu içeriği gayet güzel gruplandırılmış şekilde monitor,monitör kaide,ayna,ayna bağlantı aparatı krom bağlantı elemanlari ve civatalar, hem tekne hemde motor kuyruğuna montaj aparat ve kelepçeleri pover,data kabloları klips ve plastik kelepçeler hepsi muntazam her ihtiyaç düşünülmüş kullanma klavuzu ve garanti belgeleri maalesef her dilde var türkçe yok ama garminin sayfasında her serinin kullanma klavuzu mevcut . Cihaz türkçe menüye sahip kullanımı çok kolay özelliklerini isteyen arkadaşlar için paylaşabilirim