Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhabalar :)

Adı
mustafa yartan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhabalar herkese.
Ben Antalya/Okurcalarda yaşıyorum,30 yaşındayım bir otelde mutfak şefi olarak çalışıyorum.
Deniz balık avı konusunda bilmediklerimi öğrenmek ve bildiğim konularıda sevgili ustalarım ,arkadaşlarımla paylaşmak için arnıza katıldım.
Son 2 yıldır surfcasting ve jiging avı yapmaya çalışıyorum.
Herkese rasgelsin.:)

Adı
mustafa yartan
Kan Grubu
A Rh Negatif
teşekkür ederim sıcak yaklaşımlarınız için.
bu gece manavgat okurcalarda yapacağım avda nasibim olursa ilk paylaşımlarımı yapacağım herkese hayırlı günler...

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Hoşgeldin mustafa, güzel raporlarını bekliyoruz.

Adı
mustafa yartan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Günaydın herkese
dün mesajımda belirttiğim üzere akşam avlanacağım meraya 22:00 da ulaştım.Yem olarak sülünez , 50 cm'lik 2 köstekli 3 numara kısa pala iğne ve 100 gr kurşun kullandım.
saat 23:30 da ilk vuruşu ve il balığı aldım.Bu yörede çıplak diye adlandırılan tral.
fazla vakit geçmeden 2 tane biri grida ve diğeri izbir yavrusu 2 balık daha aldım ama boyları uygun olmadığı için geri salım yaptım.
saat 4:30 da güzel bir minekop daha aldım.rüzgar 4_6 kuzey doğu estiği için deniz çok sakindi.
Tekrar güzel bir aksiyon daha oldu ve baya adrenalin yaşattı yaklaşık olarak 3_4 kg'lık sevimli bir vatoz du oltama takılan onuda incitmeden tekrar salım yapıp avımı sonlandırdım.mera parça kayalık çakıllı bir mera ve hemen 50 mt sol tarafımda debisi çok yüksek olmaya bir çay akıyor daha önce burada güzel levrekler ve minekoplar aldım.Ama dün gece nasibim 2 yakışıklıdan ibaret oldu.herkese güzel pazarlar....

Son düzenleme: